• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۵ | کد خبر : 21697 |
 •   

  یک منبع آگاه از دادگاهی شدن یکی از مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد به دلیل استخدام های فله ای خبر داد.

  یک منبع آگاه در گفتگو با این پایگاه خبری از دادگاهی شدن یکی از مدیران کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

   

  وی بیان کرد: این مدیرکل که مدت زمان زیادی از روی کار آمدن او نمی گذرد به دلیل استخدام های فله ای به دادگاه احضار شده است.

   

  پیش از وی نیز مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز به دلیل عدم مراقبت از ورزشگاه ۱۵ هزارنفری و تخریب بخشی هایی از آن به دادگاه احضار شده بود.

   

  با ادامه این روند باید منتظر بمانیم که مدیرکل بعدی چه کسی خواهد بود البته این مساله نشان می دهد دستگاه قضایی استان تمامی دستگاه ها را با دقت زیر نظر دارد و تخلفات را به خوبی رصد می کند که جای بسی امیدواری است.

  برچسب ها:

 • ۴ نظر برای “دادگاهی شدن مدیرکل کهگیلویه و بویراحمدی برای استخدام های فله ای/مدیر بعدی کیست؟”
  1. ۰۰ گفت:

   حالا طرف کی هست

  2. محمدی گفت:

   جهادکشاورزی چه شد

  3. شهروند بی طرف گفت:

   نه اینکه مدیران کل قبلی که تعداد زیادی از فامیل و آشنایان و بستگان خود را فله ای استخدام کرده بودند، برخورد شد و اونا را از مسئولیت عزل کردن و همه را راهی زندان نمودن. حالا این نوبت این نو رسیده است. بابا همش شعار است و شایعه و خبر پراکنی. آب از آب تکون نخورده و نمیخوره.

  4. غلوم گفت:

   یک اقای ب در نوسازی بیست نفر نیرو بی تجربه بدون امتحان استخدام بعد همه رسمی هم شدند و ما با تجربه ها را نه پست دادند و بازنشست کردند و فامیل و هم حزبی های خود را به معاونت گمارد بعدش هم شد مدیرکل جاهای دیگه ودر نظام مدیر شلیسته شد..اوهم از آحمدی نژا د یاد گرفته بود.


  امروز سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
  آخرین مطالب