١٩ آبان | اقتدار فرماندار گچساران مقابل دهن کجی مدیر کل راه به قانون

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۹ مهر , ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۵ | کد خبر : 21549 |
 •   

  مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد که به تازگی و پس از بحث و حواشی فراوان به صندلی مدیرکلی راه و شهرسازی استان تکیه زده احتمالا برای بررسی پروژه های در دست اقدام راهی گچساران می شود اما بدون هماهنگی فرماندار این شهر.

   

   رسانه ها گزارش کردند که عبدالمجید نژاد صفوی بدون هماهنگی با مقام ارشد دولتی در شهرستان وارد گچساران می شود و به همراهی مدیر شهرستانش به بازدید از پروژه ها می پردازد که همین اقدام سبب می شود تا عبدالرحیم رحیمی در مقابل این مدیرکل تازه به کهگیلویه و بویراحمد آمده، جبهه مقتدرانه بگیرد و به او اولتیماتوم بدهد که از گچساران خارج شود.

  اشتباه استراتژیک عدم هماهنگی با فرماندار شهرستان از سوی نژاد صفوی که کارنامه ای پر در حوزه راه و شهرسازی دارد و سابقه مدیرکل در استان سمنان را نیز داشته است بعید بود. در مقابل رحیمی فرماندار گچساران که به لطف حمایت های غلامرضا تاجگردون نسبت به دیگر فرمانداران استان موقعیت مستحکم تری دارد، مقابل مدیرکل راه ایستاد و به نوعی برای عالی ترین مقام دولتی در یک شهرستان آبرو داری کرد.

  خواسته رحیمی مبنی بر هماهنگی مدیرکل با فرماندار شهرستان پیش از بازدید از پروژه ها طبیعی و به حق است و البته اشتباه نژاد صفوی در این عدم هماهنگی شاید ناشی از تصور نادرست وی از جایگاه فرمانداران در استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.

  متاسفانه در چند سال اخیر در بسیاری از شهرستان های استان موقعیت فرماندار بسیار متزلزل و فاقد اقتدار لازم بوده است بخصوص در برخورد با مدیران استانی همیشه این فرمانداران بوده اند که چهره ای ضعیف از خود به نمایش گذاشته اند و قطعا مسائل و حواشی پیش آمده در مورد برخی دیگر از فرمانداران استان از میزان اقتدار آنها کاسته است و این در حالی است که یک فرماندار، مدیر ارشد یک شهرستان و رئیس شورای تامین شهرستان است و طبیعی است که باید ورود خروج مدیران استانی، وزرا و مدیران کشوری از پیش با وی هماهنگ شده باشد.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۳ نظر برای “اقتدار فرماندار گچساران مقابل دهن کجی مدیر کل راه به قانون”
  1. شرمنده از معرفی گفت:

   اقدام کاملا منطقی و درستی از طرف فرماندار شده .
   آفرین به جناب رحیمی .

  2. باشت.گشین گفت:

   اتفاقا این مدیر کل عزیز باید رسما عذرخواهی کند.

  3. سادات گفت:

   سید عزیز شما در پیامی فرمودید که چند جوان از یک طایفه خودکشی کرده و گناه را گردن دو نفر گذاشته اید اینا نه دزدی بلدن و نه بلدن گشت کنند و پول حرام نمیتونن بدست بیارن


  امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب