• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۱ مهر , ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۱ | کد خبر : 21384 |
 •   
  در معرفی مدیرکل دفتر فنی و دفتر شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان شد:

  .

  در آئینی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و کارکنان این حوزه دقایقی پیش مدیران کل دفتر فنی و امور شهری و شوراهای استانداری معرفی شدند.در این آئین هجیر افشون به عنوان مدیرکل دفتر فتی و سید حسین کاظمی نیز به عنوان مدیرکل دفتر امور شهری استانداری معرفی شدند.

  عبدالکریم عزیزی پیش از این به مدت ۵ سال مسئولیت مدیرکل دفتر شهری استانداری را بر عهده داشت و سید حسین کاظمی نیز پیش از این مدیرکل دفتر فنی بوده است.

  باندبازی در استان بی‌داد می‌کند
  مدیرکل سابق دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد  در آئین تکریم و معارفه مدیران دفتر فنی و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسائل قومی، قبیله‌ای و باندبازی در استان بی‌داد می‌کند.
  سید حسین کاظمی افزود: در طول دوران مسئولیتم در دفتر فنی کاری به مسائل سیاسی نداشتم و تک به تک همکارانم هوای همدیگر را داشتند و با هم صادقانه کار کردند.
  وی ادامه داد: نظارت و کنترل پروژه‌های عمرانی و همچنین مبارزه قاطع با زمین‌خواری و رانت‌خواری در استان در طول ۶ سال گذشته به‌عنوان یک اولویت در دستور کار دفتر فنی استانداری بوده است.مدیرکل جدید دفتر شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد انتقاد کرد: در حوزه مسائل شهری مشکلات بسیار زیاد و عدیده‌ای حتی در شهرهای کوچک داریم به‌گونه‌ای که در شهر یاسوج به‌دلیل ارزش ملک حتی در پیاده‌رو ساخت‌وساز می‌کنند.

  کاظمی با اشاره به تلاش‌های انجام‌شده در دوران مدیریتش در دفتر فنی برای راه‌اندازی کمیسیون ماده ۹۹ تصریح کرد: امیدوارم مجموعه جدید دفتر فنی برای فعالیت بیش از پیش این کمیسیون از هیچ کوششی دریغ نکنند.

   

  برچسب ها:

 • امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
  پربازدید ها
  آخرین مطالب