١٩ آبان | اعتصاب رانندگان تاکسی در یاسوج / واکنش مسئولین به اعتصاب

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۷ | ۱۷:۵۴ | کد خبر : 21366 |
 •   

  برخی از تاکسی داران یاسوج امروز در میدان شهدای این شهر اعتصاب کردند و از کم بودن کرایه شان گلایه مند بودند که چرا با وجود افزایش قیمت در همه اجناس و کالا ها هنوز کرایه تاکسی افزیش نداشته است.

  رخی از تاکسی داران یاسوج امروز در میدان شهدای این شهر اعتصاب کردند و از کم بودن کرایه شان گلایه مند بودند که چرا با وجود افزایش قیمت در همه اجناس و کالا ها هنوز کرایه تاکسی افزیش نداشته است.

   این تاکسی داران که اکثرا بر روی مسیرهای مادوان، بلهزار و گوشه کار می کنند امروز همه در میدان شهدای نیروی انتظامی جمع شدند و مسافران نیز در این میدان سرگردان بودند و هیچ تاکسی نیز مسافر سوار نمی کرد.

  یکی از افرادی که گویا از نمایندگان تاکسیرانی بود با تماس با چند اتوبوس آنها را به فلکه ساعت آورد که مسافران را جا به جا کنند و ماموران امنیتی نیز از تاکسی داران می خواستند که  برای گلایه های خود به تاکسی رانی مراجعه کنند و در این مکان ترافیک ایجاد نکنند.

  مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج گفت:  روند افزایش کرایه همیشه به این شکل بوده است که  ما پیشنهاد را به شورای شهر می فرستیم و در آن جا تصویب می شود و سپس به فرمانداری ارسال خواهد شد و ما نیز اجرا می کنیم اما کرایه در سالجاری یک بار افزایش پیدا کرده است امکان افزایش مجدد تا سال بعد وجود ندارد.

  خلقی پور عنوان کرد: هیچگونه افزایش کرایه در سالجاری نداریم، پایان سال نیز کرایه قانونی را می فرستیم که ببینیم با آن موافقت می شود یا خیر، اگر قرار است هر وقت راننده ها اعتراض کنند ما کرایه را افزایش دهیم که نمی شود، به مردم فشار می آید مردم نیز گاهی از زیاد بودن کرایه گلایه مند هستند اگر در جامعه تورمی وجود دارد قرار نیست که بخش حمل و نقل نیز این تورم را برای مردم بیشتر کند.

  وی عنوان کرد: آمادگی و توانایی این را نیز داریم که هر خطی که بخواهند به قانون عمل نکنند از اتوبوس استفاده کنیم، بنابراین هیچگونه افزایش کرایه وجود ندارد بر روی برخی خطوط ارتباطی اتوبوس گذاشته ایم هر خطی هم که بخواهد به مردم فشار وارد کند ما اتوبوس جایگزین می کنیم، امادگی این کار را داریم و از مردم نیز می خواهیم همکاری لازم را داشته باشند.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب