١٩ آبان | نامه انتقادی سید سعادت حسینی به شیخ پناهی

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۳ شهریور , ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۶ | کد خبر : 20788 |
 •   

  .

  محضر مبارک حاج صفدر پناهی سلام علیکم.

  جمعه گذشته جناب اقای دکتر محمود احمدی نژاد به دعوت مجموعه ای از دوستان ولایی و انقلابی,به استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت و استقبال غیر قابل تصوری از ایشان به عمل امد.
  در این بین واکنش های منفی و مثبتی توسط اشخاص انقلابی تا ضد انقلاب نسبت به این سفر صورت گرفت.
  مثلا وقتی نظر خوانندگان صفحه آمدنیوز را میخوانیم,جوی ناامید کننده از انان که انقلاب و هر انقلابی را رفتنی می دانستند,حاکم است.
  و از طرف دیگر عده بسیار محدودی از انقلابیون,همانند بعضی از خوانندگان آمدنیوز از طرف دیگر بوم افتاده و غضبناک تر از اپوزیسیون نظام و انقلاب گردیدند.
  اینکه چرا هردو گروه از این سفر و سفر های مشابه دچار ناراحتی و غضب گردیده اند,فعلا جای تحلیل ان نیست.
  اما در بین واکنش های صورت گرفته,یکی دو معمم واکنش های بسیارناثوابی داشتند,که نه بنا بر جوابیه به انان بلکه برای ابروی اسلام و حفظ نظام بر شدیم که چند خطی بنویسیم وقتی کامنت ها را مطالعه می کردم,که اکثریت مطلق در مخالفت از اظهار فضل شیوخ است,اه و افسوس مستولی گشت,که چه ارزوها برای این اسلام سیاسی داشتیم,کجا بودیم,کجا رسیدیم.
  زمانی در باور و ارزوی ما بود,که روزی مسیحیان امریکا مسلمان گشته و امثال شیخ صفدر پناهی امام جمعه شهر واشنگتن یا نیویورک می شود,و جمعه ها خیابان ها از صف نمازگزاران بسته میشود,اما انقدر به گذشته باز گشته ایم,که نمونه تاریخی در طول ۱۴۰۰سال گذشته اینچنین صف های خالی از نفر در مساجدمان برای ان متصور نیست.
  امثال شیخ اگر فلش بکی,به عقب بزنند,مساجدمان پر از نمازگزار بود,اما الان……

  شیخ خدا را شاهد میگیرم اگر سخنی از باب نصیحت گفته میشود,از سر دلسوزی است,اما این دلسوزی نه برای شما بلکه برای اسلام و انقلاب است,وگرنه عقل حکم میراند,که شما را جری تر تا کلام شما عتابش تندتر گردد,که در حکومتی که مشروعیتش را از رای مردم و نیاز به آرا ان می داند,کین و دشمنی شما بغیر از نعمت و رحمت در شرایط فعلی نیست.
  شیخ تا حالا تأملی نموده اید,که چطور در نظر مردم از عرش به فرش افتاده اید؟
  ایا دلایل ان را می دانید؟
  من که بعید می دانم.
  درمورد اوهامی بنام انحراف می گویید,اگر حق و حقیقت را می گویید,بنشینید روبروی انها و انحراف را اثبات کنید,این وظیفه شماست,دارید از سفره امام زمان ارواحنا فدا ارتزاق می کنید,به نام امام فتوا میرانید,خود را جانشین امام می دانید,لباس پیغمبر را پوشانیده اید ,و مردم شما را امناء رسول الله می دانند,لذا یا لباس برکنید,یا مانع از انحراف دین رسول الله گردید.اگر حق و حقیقت را می گویید.

  یا شیوخ محترم,اما ما انحرافی می بینیم, که در طول تاریخ تشیع فقط نمونه کوچکی در عهد صفویه بر ان متصور است.

  قرار بود حکومت ما دینی گردد,نه دین ما حکومتی گردد.
  قرار بود با فساد ها مبارزه گردد,نه اینکه خود فاسد گردیم و از مفسدین حمایت کنیم.

  قرار بود جامعه را برای ظهور حضرت مهدی(عج)فراهم کنیم,نه اینکه مردم را نسبت به ظهور ناامید و تخم انحراف در ذهن انها بکاریم که امام هم بیاید,حکومتش مثل همین حکومت فعلی است.و دلتنگی ها را برای ظهور حضرت کم رنگ کنیم.
  قرار بود چتر ولایت را انقدر بگسترانیم تا مسلمان و غیر مسلمان,با هر دین و ایین و مکتب فکری زیر ان جمع گردند,نه اینکه داشته های خود را بر باد بدهیم.

  قرار بودنسبت به تقسیم بیت المال علی وار با عقیلش برخورید,کنیم,نه اینکه همه دچار طمع و آز عقیل گردیم.

  قرار بود کاسبی مان را دینی کنیم,نه اینکه با دین مان کاسبی کنیم.

  قرار بود اخوندمان نمک جامعه باشد,نه اینکه در دل حوزه اکبرشاه و اصغرشاه ظهور کند.

  یا شیخا,میتوان در مورد این انحراف بزرگ کتاب ها نوشت,اما اسباب حال شما ملال و حوصله خوانندگان ترسم که لبریز گردد.
  اما اگاه باشید,نه شما ابرو و وجهه اسلاف گذشته خود را دارید و نه نسل امروزی به سادگی پدرانشان اقناع می گردند.
  لذا توصیه دارم,برگردید و اگر میخواهید در کسوت و لباس اهل بیت(ع)بمانید,فقط از سفره امام عصر ارواحنا فدا ارتزاق کنید.که نه این مردم رضایت دارند که از سفره انان بردارید و نه امام راضی است که نان حکومت را بخورید و مصلحت اندیشی پیشه کنید و روی از حقایق بر گردانید,که همواره ظلم و ستم ها بر خود و جامعه از لقمه حرام نازل شده است.
  اندکی تأمل نمایید,ببینید چه کسی بر این کره خاکی است,که احمدی نژاد را نزند,از صهیون یهودی, مسیحی, وهابی و سلفی,شیمون پرز اصل صهیون تا ایت الله مصباح اصل شیعه خودمون,از چپ و راست و کارگزار,گرفته تا انقلابی و ضد انقلاب,همه می زنند,چه تهمت ها و توهین های ناروا که بر ایشان مباح و روا نمی دارند.اما مشاهده می کنیم,روز به روز بر عزت و احترامش نزد مردم افزوده می شود,ایا این وعده خداوند است,که وعده داده هر انکس که در راه من بدون چشمداشتی قدمی بردارد. من هم مهر و محبتش را
  در دل انها قرار میدهم.اما اگر علاقه مند به ایشانیم,نه به خاطر ظاهر و لباس و جایگاه اجتماعی اش است,که محلی از اعراب ندارد.,بلکه معتقدیم,بیرق اسلام عدالتخواه علوی را بلند کرده است,و هرانکس که الگویش علی باشد,در دل انسان ها از هر دین و نژادی جای دارد,

  و جمله پایانی؛یا شیخ,ژرف نگری در
  سخنانت ندیدم,بصیرتی هم ندیدم,اما مطمئن باش,اگر روزی این ملت از احمدی نژاد بگذرد,سیلی برای شما به راه خواهد افتاد و همه شما را به دریا خواهد برد.سیل خبر نمی کند,بیشتر مواظب باشید.
  مردم را تحریم های امریکا به ستوه نیاورده است,بی عدالتی شما وحاکمان به ستوه اورده است.که بدتر از این را در هشت سال جنگ تحمیلی تجربه نموده اند.,معتقدیم که احمدی نژاد و مشایی دوستان امام زمان(عج)هستند,امام هم هوای دوستانش را دارد,شما هم نه در حرف بلکه در عمل با امام دوست شوید,قطعا لطفش شامل حال شما هم خواهد شد,از گفتنی اندکی گفتیم,امیدوارم گوشی برای شنیدنش باشد.

  الهی چنان کن سرانجام کار/تو خشنودگردی و ما رستگار
  ارادتمند همه دلسوزان ایران اسلامی,
  سید سعادت الله حسین پور ده بزرگ

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • نظرات در مورد » “نامه انتقادی سید سعادت حسینی به شیخ پناهی”
  1. سیدسعادت علیزاده گفت:

   حیف سیدقدرت وسیدناصرکه توبرادرش هستی هرچه آبروی سید قدرت و سیدناصراین مدت جمع کردن شما یک شبه داری اون روزیرسوال می بری


  امروز دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب