• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۷ | ۲۳:۴۲ | کد خبر : 19680 |
 •   

  .

   

  امام جمعه باشت خطاب به مسئولین دانشگاه علوم پزشکی وشبکه بهداشت ودرمان وفرماندار باشت گفت: در چند هفته ی اخیر در لفافه وکنایه از بکار گیری نیروهای جدید در شبکه بهداشت و درمان باشت گله کردیم اما مثل اینکه این قضیه نمیخواهد تمام شود و هرروز می شنوم نیروهای جدیدی مشغول کار می شوند .

  حجت الاسلام عبودی با تاکید بر اینکه سوال این است چرا این آقایان و مسئولان خیانت می کنند و مردم را اذیت می کنند افزود: همه مردم حق دارند ، جوان بیکار دارند پس باید قانون برای همه یکسان باشد.

  امام جمعه باشت با بیان اینکه در پایگاههای خبری مشاهده کردم که نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی درخواست کرده که اگر نیروهای خلاف قانون سرکار آمده معرفی کنید ،لیست بدهید بیان کرد: من به نماینده عرض کنم شما خودتان شخصا یک بررسی درشبکه بهداشت ودرمان باشت انجام دهید زیرا نیروهای جدید بدون هیچ قانونی ،آئین نامه وآزمونی به کار گرفته شدند .

  حجت الاسلام عبودی با اشاره به اینکه فامیل بازی در شبکه بهداشت منجر به ناراحتی و بدبینی مردم شده است اضافه کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی باید به این مورد ورود کند و جواب مردم را بدهد .

  امام جمعه باشت با بیان اینکه وزیر کشور به فرمانداران دستورداده ظرف ۲۴ ساعت به سوالات مردم جواب داده شود افزود: یک ماه است که این مسئله به مسئولان گوشزد می شود اما متاسفانه تا کنون جوابی دریافت نکردیم و قطعا اگر عدم پاسخگویی ادامه پیدا کند ما اقدام می کنیم و از ضایع شدن حق مردم جلوگیری می کنیم.

  وی با بیان اینکه تخلف صریح است اضافه کرد: مردم منتظر جواب رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان باشت هستند و تا هفته آینده هم صبر می کنیم در صورت بی توجهی با تکبیر نمازگزاران روبرو خواهند شد.

  برچسب ها:

 • نظرات در مورد » “هشدار امام جمعه باشت در خصوص استخدام های غیر قانونی/ فامیل بازی در شبکه بهداشت باشت/ چرا خیانت می کنید”
  1. سیب گفت:

   افرین و درود


  امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب