١٩ آبان | اولتیماتوم زارعی به رئیس جمهور

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۳ | کد خبر : 18964 |
 •   

  "غلام محمد زارعی" با اشاره به تغییرات احتمالی در کابینه دولت دوازدهم، در خصوص تغییر کابینه پیش از ورود مجلس گفت: دولت پیش از ورود مجلس دست به ترمیم کابینه و تغییر بزند.

  نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: بهتر است دولت تغییراتی متناسب با شرایط، خواست مردم و هماهنگی با مجلس در کابینه انجام دهد.

   

  وی اظهارکرد: البته رئیس دفتر رئیس جمهور نیز در مصاحبه ای اعلام کرده که رئیس جمهور در حال بررسی تغییر در کابینه است.

  نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بهتر است که دولت خودش تغییراتی متناسب با شرایط و خواست مردم و هماهنگی با مجلس را اتخاذ کند.

  زارعی در خصوص تاثیرات انتخاب وزرای جوان و خلاق در فضای کنونی کشور تصریح کرد: باید کسی انتخاب شود که بتواند وزارتخانه را اداره کند و ترجیحا اگر جوان باشد در اداره امور انرژی و توانایی بیشتری از خود می تواند نشان دهد اما مهمترین شاخص برای انتخاب وزرا داشتن توانایی برای اداره وزارتخانه و انجام ماموریت های محوله است.

  وی در رابطه با پیام تغییرات در کابینه به مردم و افکار عمومی اضافه کرد: پیام تغییرات در کابینه اینست که دولت با شناخت ضرورت های جامعه در تلاش برای بهبود اوضاع اقتصادی و پیشبرد اهداف مردم و خواسته ها و مطالبات مردم است.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • نظرات در مورد » “اولتیماتوم زارعی به رئیس جمهور”
  1. روحانی گفت:

   چشم غلام محمد جان. حتماً چند وزیر را بخاطر روی گل جنابعالی عوض میکنم. مگر میشود خلاف نظر شما دوست عزیزم عمل کنم؟ البته اگر بتوانی دو یا سه وزیر جوان و پرانرژی بهم معرفی کنی خیلی خوشحال میشوم. اگر هم خودت افتخار بدی و یکی از وزارت خانه ها را به انتخاب خودت تحویل بگیری که خیلی خوب است. اگر صلاح میدانی تا جهانگیری را بفرستم کرمان پیش برادرش مهدی و معاونت اولی را شش دانگ بزنم بنامت. هر جور صلاح میدونی بهم بگو. بی صبرانه منتظرم که توی یکی دو روز آینده نظرت را اعلام کنی. ممنون و متشکر ارادامند شما حسن روحانی کلیدساز


  امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
  آخرین مطالب