١٩ آبان | اقدامات فرهنگی و آموزشی مجموعه مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برای کودکان

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۳۰ تیر , ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۹ | کد خبر : 18932 |
 •   

  مجموعه مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خصوصا امور فرهنگی این شرکت با هدف آموزش صحیح کودکان با محیط و اجتماع با ایجادبسترهای مناسب و فضای های مورد توجه کودکان به همراه جشن و شادی اقدام به آموزش کودکان مینماید براساس این گزارش در پنجمین برنامه از مجموعه برنامه های باران شادی ...

  مجموعه مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خصوصا امور فرهنگی این شرکت با هدف آموزش صحیح کودکان با محیط و اجتماع با ایجادبسترهای مناسب و فضای های مورد توجه کودکان به همراه جشن و شادی اقدام به آموزش کودکان مینماید

  براساس این گزارش در پنجمین برنامه از مجموعه برنامه های باران شادی که هرماه در پارک ها و منازل سازمانی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار میشود شب گذشته ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه روز جمعه ۲۹ تیرماه ۹۷ در جاده سلامت برگزار شد.
  این برنامه در سه باغچه (ایستگاه): عمودلشاد، خاله شادی و خاله شادان با فعالیتهایی همچون قصه گویی ، شعرخوانی، کاردستی، بازی و سرگرمی، نمایش عروسکی، موسیقی، نمایش خلاق و… درمیان استقبال تعدادی بالغ بر ۱۵۰۰ نفر از بچه ها و والدین آنها برگزار شد.
  محوریت این برنامه صرفه جویی در مصرف انرژی و به خصوص صرفه جویی در مصرف آب بود.
  در آخر برنامه بچه ها با همراهی عمودلشاد خاله شادی و خاله شادان با هدف استفاده صحیح از انرژی های موجود ، باقیمانده آب معدنی های خود را به صورت دسته جمعی پای درختچه های کاشته شده ی اطراف جاده سلامت ریختند تا هم به نوعی صرفه جویی در مصرف آب و هم درختان را آبیاری کرده باشند.
  برنامه فوق که به همت مدیریت خدمات و امورفرهنگی و هنری شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و با همراهی ادارات روابط عمومی، حراست،برق، بهداری و بهداشت، خدمات رفاهی، ترابری، فناوری اطلاعات، فضای سبز و… برگزار گردید راس ساعت ۲۳:۱۵ با آبیاری درختچه ها به پایان رسید.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب