١٩ آبان | تودیع و معارفه عجیب فرماندار کهگیلویه+تصاویر

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۲ | کد خبر : 18875 |
 •   

  صبح چهارشنبه طی جلسه ای دکتر جعفر نیکبخت به جای علی پوزش بعنوان فرماندار کهگیلویه معرفی شد.

  صبح چهارشنبه طی جلسه ای دکتر جعفر نیکبخت به جای علی پوزش بعنوان فرماندار کهگیلویه معرفی شد.

  به گزارش ۱۹ آبان ،به طور معمول در این گونه مراسم ها حتی برای مدیران ادارات  جلسه تکریم و معارفه در مکان و سالنی بزرگ تدارک دیده می شود اما  این جلسه به شکلی عجیب و ناگهانی در دفتر فرماندار کهگیلویه و  درحالی صورت گرفت که هیچ خبرنگاری دراین جلسه حضور نداشت.

  این تغییر در شرایطی صورت گرفت که  علی پوزش فرماندار اسبق کهگیلویه  در گفت‌وگویی، اظهار کرد: تا صبح امروز از این تغییر و تحول بی‌اطلاع بوده است.

  وی اظهار داشت: صبح امروز از استانداری استان با بنده تماس گرفته شد و اعلام کردند که این تغییر امروز ساعت یازده انجام خواهد گرفت.

  فرماندار سابق کهگیلویه با تاکید بر اینکه در مدت زمان تصدی خود بر فرمانداری هدفی جز خدمت و تلاش برای حل مشکلات مردم نداشتم، تصریح کرد: از فرماندار جدید شناخت چندانی ندارم و تا جایی که شنیده‌ام پیش از این در دانشگاه علوم پزشکی مشغول فعالیت بوده است.

  پوزش در پاسخ به این سوال که پس از مراسم تودیع کجا ادامه خدمت خواهد داد، افزود: طی تماسی که از استانداری با بنده گرفته شد اعلام کردند که به عنوان مدیرکل در استانداری استان مشغول خواهم شد که بنده این سمت را نپذیرفتم.

  وی در پایان با تاکید براینکه هدفم خدمت به مردم بود، گفت: برای ادامه خدمت به محل خدمت خود در سازمان برنامه و بودجه بازخواهم گشت.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۸ نظر برای “تودیع و معارفه عجیب فرماندار کهگیلویه+تصاویر”
  1. نیکزاد فریدون گفت:

   انتصاب بجا ‌وشایسته دکتر جعفر نیکبخت از نخبگان بزرگ کشوری را به عنوان فرماندار کهگیلویه را تبریک میگویم
   ایشان فردی مدیر ومتعهد دلسوز به انقلاب وآرمانهای انقلاب می باشد
   انتصاب ایشان یک گام موفق آمیز برای کهگیلیویه میباشد
   آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان از خداونند منان خواهانیم

  2. سجاد گفت:

   ای خداشکرت با رفتن پوزش

  3. ناشناس گفت:

   خدا وای انتخاب نخو ……

  4. مهمان گفت:

   انتخاب شایسته اقای دکتر نیکبخت را به کهگیلویه بزرگرتبریک می گوییم و امیدوارم از این موهبت الهی کمال استفاده را ببرند و از ذهن خلاق و توانمندیهای ایشان استفاده کنند و در صورتی که کارشکنی ها را کمتر کنند میتوانند وضعیت رو به رشدی داشته باشند

  5. محمد گفت:

   اخ وبخت عدل هاشمی ونمایندگیش وخویه فرمندارشه شهره عوض ایکنن

  6. همشهری گفت:

   علی پوزش انسان پاگی بود وهست امیدوارم دیگه وارد خیمه شب بازی نمایندگان نشه

  7. بهرام گفت:

   من هم به نوبه خود این تغییر رابه فال نیک میگیرم وبه عنوان یه کهگیلویه ای به اقای منقطیان وایادیش تبریک میگم،وبه ایشون میگویم اخ وبخت اون شهری که جنابعالی دربانش هستی ،اخه کهگیلویه یزرگ به قول ،،،،،چه بد کرده که توبو وامثال توباید براش ازطرف دولت ماشااله کارامد که تمام مشکلات رابااون کلید طلایی انشااله باز میکندتصمیم بگیرد،یونجه وگوجه که خیلی گران است از دره بی منجگان که محصولات خوبی میشه درش پرورش داد تاداروخانه های انچنانی ،فلکه ساعت دریاسوج همه چیز ارزان میشود. همه بگین ان شااله

  8. روح الله غنایی پور گفت:

   دهدشت هیچ وقت فرمانداری به خوبی ومردم داری کهگیلویه تدیده ونخواهد دید.اخ وبخت نماینده که شب روز فکرش شده بود عوض کردن پوزش.خوب آبادش ایکنی جناب نماینده


  امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
  آخرین مطالب