١٩ آبان | بیش از 80 درصد تولیدات فرهنگ و ارشاد اسلامی دینی و مذهبی است

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۳ | کد خبر : 18671 |
 •   

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران،امیرحسین نوروزی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران در آئین افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری این شهرستان که در مسجد شهیدان برگزار شد، گفت: در هر برهه ای از زمان به اقتضای شرایط مختلف از صدر اسلام تاکنون، مساجد ...

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران،امیرحسین نوروزی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران در آئین افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری این شهرستان که در مسجد شهیدان برگزار شد، گفت: در هر برهه ای از زمان به اقتضای شرایط مختلف از صدر اسلام تاکنون، مساجد سنگر دفاع از ارزش های دینی و اسلامی بوده و هستند.

  وی اظهار داشت: با توجه به تعابیر مقام معظم رهبری مبنی بر تهاجم، شبیخون و ناتوی فرهنگی و همچنین جنگ نرم دشمنان، باید با تلاش و همت بیشتری به فعالیت های فرهنگی جهت مقابله با این ترفندها بپردازیم.

  نوروزی یادآور شد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان پشتیبان صنفی، از هیچ تلاشی برای حمایت از کانون ها دریغ نمی کنند.

  این مسئول فرهنگی شهرستان گچساران عنوان کرد: براساس اولویت در طول سه سال حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، تجهیزات فرهنگی به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان خریداری و تحویل کانون های فرهنگی و هنری شهرستان شد.

  وی تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را دینی دانست و خاطرنشان کرد: بیش از ۸۰ درصد تولیدات این اداره به صورت مستقیم یا غیرمستقیم دینی و مذهبی هستند.

  شایان ذکر است، توجه به هزینه های عمرانی و ساخت مکان برای کانون ها، بالابردن هزینه طرح اوقات فراغت، برگزاری دوره های آموزشی و توجیهی مدیران، توجه به ظرفیت های هر شهرستان جهت استفاده اعضای کانون های فرهنگی و هنری و … از جمله موارد مطرح شده در این آئین افتتاحیه بود.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
  آخرین مطالب