١٩ آبان | نا امیدی زودهنگام رضاتوفیقی از دولت روحانی/ اعتراف رئیس ستاد روحانی در استان: در دولت تدبیر و امید هیچ اتفاق مثبتی در استان رخ نداده است

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۳۹۷ | ۰۰:۲۴ | کد خبر : 18080 |
 •   

  .

  رضاتوفیقی رئیس ستاد حسن روحانی در استان کهگیلویه و بویر احمد در اعترافی بی سابقه دولت روحانی را فاقد هرگونه عملکرد و اتفاق مثبت عنوان کرد و در جلسه افطاری اصلاح طلبان در خصوص عملکرد دولت تدبیر و امید در بخشی از سخنرانی خود با انتقاد شدید از عملکرد دولت در استان گفت:

  دولت روحانی به هیچ کدام از مطالبات ما و مردم عمل نکرده است و همین جا بگویم انتخاب مدیران با نظر نمایندگان مجلس است و ما هیچ دخالتی نداریم و استاندار با نظر نمایندگان مدیران را انتخاب می‌کند، اگر مدیران مطلوب است، کار نمایندگان است و اگر مطلوب نیست باز هم کار نمایندگان است. هر آشی که پخته شده است، کار نمایندگان است و مردم باید این را بدانند‼

  وی با بیان اینکه برخی مدیران ما خوب هستند، اظهار کرد: مدیران در استان ما دو دسته‌اند، یک دسته از آنها مدیران مردمی، کارآمد و توانمند هستند که مجموعه خودشان را خوب اداره می‌کنند. اما عده‌ای دیگر که این صفت را ندارند اما فرصت نیز هستند.

  ما به دلایلی در این جلسه در نقد استاندار و نمایندگان سخنی نخواهیم گفت، اما در جای دیگر حرف‌هایی را می‌زنم.

  اگر مردم از ما بپرسند چه اتفاق مبارک در استان ما توسط دولت تدبیر و امید افتاده، ما هیچ جوابی نداریم.
  وی با بیان اینکه ما هم صدای مردم هستیم، افز ود: ما برای آزادی و امنیت مردم و سربلندی ملت و پیشرفت ایران اسلامی به آقای روحانی رأی دادیم، اما مطالبات تاکنون برآورده نشده است.

  امیدوارم از این بعد اتفاقی بیفتد. اما با این دولت و مدیران من منتظر هیچ اتفاقی مثبت و خوشی نیستم.

  وی با بیان اینکه برخی سیاست‌مداران ضعیف ما هم داریم، افزود: مردم همیشه هستند، اما سیاست مداران معامله گر هم بدانند، آنچه می‌ماند این ملت است.

  هرچند وی دقیقا مشخص نکرده است منظور او از مدیران معامله گر دقیقا چه کسانی هستند‼

  رئیس ستاد حسن روحانی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ اتفاق مبارکی در استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید نیفتاده است.

  این روند، روند مطلوبی نیست. این روند، روند مطلوبی برای مردم نیست، آقای استاندار باید این را بداند اگر سکوت کرده‌ایم، بنا به مصلحت‌ها بوده است، اما من بعد سکوت نخواهیم کرد.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
  آخرین مطالب