• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۰ | کد خبر : 17763 |
 •   

   کمتر از دوسال تا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مانده است که باید گفت رقبای تاجگردون به دلیلی بتی که ناخواسته بویراحمدی‌ها از رئیس کمیسیون بودجه ساختند، روزهای سختی خواهند داشت و باید تا دیر نشده از حالا به فکر شکست این بت تو خالی باشند.

   

  کمتر از دوسال تا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مانده است که باید گفت رقبای تاجگردون به دلیلی بتی که ناخواسته بویراحمدی‌ها از رئیس کمیسیون بودجه ساختند، روزهای سختی خواهند داشت و باید تا دیر نشده از حالا به فکر شکست این بت تو خالی باشند.

  بویراحمدی‌ها برای زدن زارع تاجگردون را بزرگ کردند به گونه‌ای که از وی بت ساخته و خود او نیز باور شده تا جایی که خود را میرشکار و معمار اقتصاد می‌داند در حالی روز به روز بر تعداد معتادان و خیل عظیم بیکاران گچساران اضافه می‌شود.

  اما دیار مرحوم نبی زاده اصولگرای سنتی و نام آشنای کهگیلویه و بویراحمد، بهتر از همه شرایط را شناخت و در اقدامی غیر قابل باور جایی که تاجگردون رفته بود تا در دیار اصولگرایان شوی تبلیغاتی راه بندازد و سوار بر موج شود به آرامی دست بر روی کرمکش گذاشته و بادش را خالی کردند تا استارت یک بازی قشنگ با شیر بی یال و دم اقتصاد را از هم اکنون بزنند.

  ضیافت افطاری در روستای دیل با حضور نماینده مردم شهرستان‌های گچساران وباشت، فرماندار، مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، رئیس شورای شهرستان، شهردار و اعضای شورای شهر دوگنبدان، دهیار واعضای شورای اسلامی روستا دیل، جمعی از مدیران ادارات، طلاب، روحانیون، مهندس هوشنگ رویین تن و جمعی از مردم دیل در مسجد امام صادق (ع) برگزارشد.

  غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت در بدو ورود به مسجد با جمعی از جوانان دیل که دست نوشته‌هایی مبنی بر بیکاری و… در دست داشتن مواجه شد.

  بعد از اقامه نماز و ضیافت افطار تاجگردون بیش نیم ساعت در محاصره جوانان بیکار روستای دیل قرار گرفت.

  مقرر شد یکی از جوانان روستای دیل به نمایندگی از بقیه، مشکلات جوانان دیل را مطرح کند.

  نماینده جوانان دیل از بیکاری، تبعیض و بی عدالتی در جذب نیرو در ادارات، شرکت نفت، پتروشیمی، تونل در حال ساخت دیل، مدیران کم کار و ضعیف شهرستان و همچنین از عملی نشدن وعده‌های داده شده در زمان انتخابات توسط نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت سخن گفت.

  در ادامه غلامرضا تاجگردون به تشریح برخی از پروژه‌های استانی و ملی در دست اجراء و همچنین به برخی از مشکلات کشور و منطقه پرداخت که در اواسط سخنرانی وی تعدادی از جوانان دیل نسبت به صحبت‌های نماینده مردم شهرستان گچساران واکنش نشان دادند و اعلام کردند ما منتظر هستیم در مورد مشکلات ما صحبت کنید که در این هنگام تاجگردون گفت: در مورد مشکلات شما هم توضیح خواهم داد. که در این هنگام تعدادی از جوانان دیل به نشانه اعتراض جلسه را ترک کردند.

  نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت نسبت به ترک جلسه توسط تعدادی از جوانان دیل واکنش نشان داد و عنوان کرد: من در وهله اول به توسعه شهرم فکر می‌کنم و باید به عموم فکر بکنم.

  تاجگردون گفت: وظیفه من آوردن آب برای باغات و زمین‌های شماست که سال‌ها اجرای این طرح لاینحل مانده بود.

  نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در ادامه افزود: به مدیران قرارگاه خاتم انبیاء (پروژه تونل دیل) اعلام کرده‌ام که باید از جوانان دیل و آرو در این پروژه استفاده بکنید.

  تاجگردون گفت: نسبت به برطرف کردن تبعیض و بی عدالتی تا جایی که توان داشته باشم، اقدام می‌کنم.

  نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در پایان به جوانان دیل گفت: معضل بیکاری مختص شهرستان گچساران نیست بلکه یک معضل کشوری است و شما باید توجه داشته باشید که به غیر از شما، جوانان اقوام دیگر: ترک قشقایی، باوی، بویراحمد گرمسیر، بهبهانی، بختیاری، اصفهانی، خوزستانی در این شهر زندگی می‌کنند و مشکل اشتغال دارند.مهردنا

  برچسب ها:

 • ۴ نظر برای “دیلی‌ها باد معمار اقتصاد را خالی کردند/شمارش معکوس برای زیر گرفتن “غلام ” با کلید واژه ” چی شد وعده‌ها”؟!”
  1. دیل گفت:

   ما که فرماندار نداریم فرمانبر داریم

  2. یاسر باشتی گفت:

   مرحوم نبی زاده اسطوره پاکی و صداقت است اما بدانید دیار سردار زنده و مرد غیرتمند علیمراد جعفری است . تاجگردون از عملکرد صادقانه جعفری میترسد

  3. ر گفت:

   دیلی ها عمرا به تاجگردون دیگه رای نمیدن. دیگه شورش رو درآورده از بس پارتی بازی میکنه

  4. پارسایش گفت:

   دیلی ها مجبورند باید رای بدند به تاجگردون


  امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
  آخرین مطالب