١٩ آبان | نفت و گازگچساران از صعود به لیگ یک بازماند

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۱ | کد خبر : 17458 |
 •   

    پس از برگزاری بازی نخست پلی آف صعود به لیگ دسته اول که با تساوی یک بریک بین تیم های نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب تهران در ورزشگاه شهدای نفت انجام شد پس از گذشت یک هفته امشب بازی برگشت در تهران و در ورزشگاه دستگردی برگزار شد و پس از تساوی ...

   

  پس از برگزاری بازی نخست پلی آف صعود به لیگ دسته اول که با تساوی یک بریک بین تیم های نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب تهران در ورزشگاه شهدای نفت انجام شد پس از گذشت یک هفته امشب بازی برگشت در تهران و در ورزشگاه دستگردی برگزار شد و پس از تساوی یک بریک در وقت قانونی و وقت های اضافه، این شاگردان “فرهاد کاظمی” بودند که موفق شدند در ضربات پنالتی با نتیجه۴بر۳پیروز و لیگ یکی شوند.

  تیم نفت و گاز گچساران دراین دیدار از ابتدا با ترکیب آرمان فرهمندیان ، وحید خشتان ، بهزاد داوودی ، وحید ارمی ، علی حدادی فر ، شاهین توکلی ، مرتضی حیدری ، سجاد عباسی ، سعید بحر کاظمی ، رضا قیالی و حکیم حزبایی پور با سرمربی گری “بهمن فرازمند” به میدان مسابقه گام نهادند.

  در ترکیب استقلال جنوب تهران نیز میلاد تولایی ، محمد برجلو ، امید قربانی ، رامین عباسی ، بهنام عسگرخانی ، افشین اسماعیل زاده ، حمیدرضا حاج حسن ، مسعود روزبهانی ، سید محمد ابوترابی ، احمد کیا و وحید نعمتی  با سرمربی گری “فرهاد کاظمی” وارد زمین مسابقه شدند.

  در دقیقه ۷۵این دیدار استقلالی ها موفق شدند گل برتری را به ثمر برسانند تا در یک قدمی لیگ یک قرار گیرد اما گل “محمد رضا ظاهری” در دقایق پایانی(۹۰+۲) مسابقه نقشه های “فرهاد کاظمی” را نقش بر آب کرد تا بازی در ۳۰دقیقه وقت های اضافه دنبال شود.

  در ۳۰دقیقه وقت های اضافه نیز دو تیم بازی با احتیاط کامل را در دستور کار قرار دارند تا بازی در ۱۲۰دقیقه نفسگیر نیز برنده نداشته باشد تا ضیافت پنالتی ها سرنوشت سومین تیم لیگ دوفوتبال که راهی لیگ دسته اول می شود را تعیین کند.

  در ضربات پنالتی این استقلال جنوب تهران بود که با نتیجه۴ بر۳ پیروزمسابقه شد تا سومین تیم در فصل ۹۷-۹۶باشد که راهی مسابقات لیگ دسته اول می شود.پیش از این نیز تیم های شاهین شهرداری بوشهر و اروند خرمشهر به طور مستقیم به لیگ یک صعود کرده بودند.

  از نکات قابل توجه دراین دیدار حضورغلامرضا تاجگردون ،رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس، سعید فتاحی ،مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ،،فرماندارگچساران وجمعی از مسئولان و مدیران ارشد شرکت نفت و گاز گچساران در ورزشگاه دستگردی تهران بود که از نزدیک شاهد تقابل حساس این دو تیم بودند.

  گفتنی است بهمن فرازمند سرمربی نفت و گاز گچساران در دقایق پایانی این بازی توسط داور مسابقه از کنار زمین اخراج شد.

   

  در شبی که یوزهای گچسارانی از هیچ تلاشی جهت کسب پیروزی دریغ نکردند با شکست در مقابل استقلال جنوب تهران در ضربات پنالتی از راهیابی به مرحله یک کشوری باز ماند.

  به گزارش فانوس زاگرس، دیدار مرحله‌ نهایی دور برگشت لیگ دسته دو فوتبال کشور امشب به میزبانی استقلال جنوب در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد.

   این دیدار حساس با حضور نماینده مردم گچساران و باشت، فرماندار گچساران، مدیرعامل نفت و فتاحی رئیس سازمان لیگ کشور و دیگر مسوولان شهرستان گچساران با قضاوت داوران لیگ برتری  در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد.

   

   نفت و گاز گچساران که در بازی رفت در گچساران موفق نشد نتیجه را به سود خود به پایان برساند و بازی در گچساران با تساوی یک بریک به پایان رسیده بود به تهران رفت تا بتواند نتیجه لازم را کسب نماید.

   

   هواداران نفت گچساران که از روز گذشته با چند دستگاه اتوبوس  راهی تهران شده بودند تا تیم خود را در این دیدار حساس تنها نگذارند تا بتوانند پس از ۶ سال به لیگ یک صعود کنند.

   

   در دیدار امشب مهاجمان نفت گچساران نتوانستند از فرصت‌های به دست آمده، استفاده نمایند تا این بازیکنان استقلال جنوب تهران باشند که گل اول این دیدار را به ثمر برسانند.

   

   در ادامه این دیدار سرمربی نفت گچساران با تعویضی که انجام داد محمد رضا مظاهری را  وارد زمین کرد تا در دقیقه ۹۲ در وقت اضافه توانست گل تساوی را به ثمر برساند.

   

  با تساوی نفت گچساران و استقلال جنوب تهران این دیدار به وقت‌های اضافی کشیده شد که در ادامه نیز هر دو تیم موفق به زدن گل نشدند.

   

   در پایان ۱۲۰ دقیقه بازی به ضربات پنالتی کشیده شد که تیم استقلال جنوب تهران موفق شد با حساب ۴ بر۳ در ضربات پنالتی  به مرحله لیگ یک کشوری صعود کند و نفت و گاز گچساران همچنان در لیگ دو باقی بماند.

   

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب