١٩ آبان | کدام مدیران کهگیلویه و بویراحمد به زودی تغییر می‌کنند

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۸ | کد خبر : 17441 |
 •   

  علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اخیراً گفته بود که تعدادی از مدیران قوم‌گرا که استخدام‌های طایفه‌ای داشتند، عزل شده و به زودی تعداد دیگری هم عزل می‌شوند.

   همانطوری که استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفته بود که بعد از ارزیابی مدیران دست به تغییرات و یا ابقای آنان می‌زنم، اکنون تغییر مدیران و فرمانداران استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت دوازدهم آغاز شده است.

  بعد از رفتن رحیمی رئیس سابق دانشگاه یاسوج، ابراهیم کشاورز از اداره‌کل دارایی و امور اقتصادی و هاشمی مدیرکل سابق محیط زیست، سوت قطار تغییرات در ادارات کل استان به صدا درآمده و شنیده می‌شود که تعداد زیادی دیگر از مدیران به زودی تغییر خواهند کرد.
  علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اخیراً گفته بود که تعدادی از مدیران قوم‌گرا که استخدام‌های طایفه‌ای داشتند، عزل شده و به زودی تعداد دیگری هم عزل می‌شوند.
  آنطور که گفته می‌شود این قطار تغییرات شتاب بگیرد. هر چند که با ورود علی محمد احمدی به استان گمان می‌رفت که عزل و نصب‌ها از سرعت بیشتی برخوردار باشد، اما وی از همان اول سعی کرد با آزمون و خطا و همچنین با ایجاد محیطی آرام فضای تغییر و تحول مدیران را به سمت شایسته سالاری سوق دهد.

  علی محمد احمدی در بدو ورود مدیرانی را که انتقادات بیشتری به آنها وارد بود عزل کرد و بقیه مدیران را با توجه به حساسیت کاری و همچنین برنامه‌های در دست اقدام در لیست انتظار قرار داد و گمان می‌رود روند تغییر و تحولات گسترده مدیران از اواخر ماه رمضان با سرعت بیشتری انجام شود.

  اداره کل راه مسکن و شهرسازی، سازمان جهاد کشاورزی، خزانه استان، فرمانداری کهگیلویه، مدیران کل ستادی، اداره‌کل بهزیستی، آب منطقه‌ای، میراث فرهنگی، صنعت و معدن، اداره‌کل حمل و نقل جاده‌ای، آموزش فنی و حرفه‌ای، امور عشایر و … این روزها شنیده می‌شوند که تغییر خواهند کرد.

  در اداره‌کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد نام افرادی همانند محمد راستا معاون ساخت توسعه راههای استان و یا سیاوش رشته دراز رئیس اداره عمران و بهسازی شهری استان، ابوذر صالح نسب دکترای راه و شهرسازی برای جایگزینی علیمردانی شنیده می‌شود.
  نام مهندس سیاهپور، مهدی فخر احمد، مهندس سهیلی، حمیدرضا پیمانجو، حمیدرضا ذوالفقاری هم برای این سمت شنیده شد.

  در سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از رفتن جعفر گوهرگانی نام فردی به نام «سید مجید حسینی» بعد از کش و قوس‌های فراوان شنیده شد، اما تاکنون خبری از «حسینی» نیست و گفته شد که در روند انتصاب او به عنوان مدیرکلی مشکلاتی به وجود آمد.
  اما منابع خبری می‌گویند، الیاس تاج‌الدینی به احتمال زیاد بر صندلی ریاست سازمان جهاد کشاورزی تکیه بزند و «گوهرگانی» نیز تمایل دارد که تاج الدینی رئیس شود.
  علیرضا رستگار سرپرست سازمان جهاد کشاورزی هم محتمل‌ترین گزینه است.

  سید علیرضا موسوی‌امجد مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد یکی دیگر از مدیران است که می‌گویند او نیز تغییر خواهد کرد. برخی از منابع از «محمد حبیبیان» معاون بهزیستی استان فارس، «عباس محدث» سید باقر حسینی، آیت افشار مهر، خلیفه جمشیدی به عنوان گزینه‌های احتمالی یاد می‌کنند.

  آهنگ مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین به صدا درآمده و از اطراف این خبر شایعه می‌شود و نام «وحید محمدی‌تبار»، «سعید نظری»، «مجید محنایی» و سید مجید حسینی برای این مسوولیت مطرح است. همچنین از حکمتیان معاون این اداره‌کل برای مدیرکلی منابع طبیعی سخن به میان می‌آید.

  تغییر فرمانداری کهگیلویه که از مدت‌ها پیش بر سر زبان بوده است، اکنون از حجت‌الاسلام میرمحمدی و محمود مومن نسب مدیرکل بازرسی استانداری به عنوان دو گزینه برای این مسوولیت نام برده می‌شود.
  نام افرادی دیگری به عنوان جانشینی علی پوزش فرماندار فعلی کهگیلویه مطرح است، از جمله مرتضی جلال منش و بهادر وحیدی و…
  برای امور عشایر، میراث فرهنگی و دیگر سازمان‌ها هنوز خبرهای دقیقی در دست نیست.
  همچنین شنیده می‌شود علی داوودی‌مهر از شرکت آب منطقه‌ای می‌رود و گویا مدیر غیربومی سکاندار آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد شد.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  آخرین مطالب