١٩ آبان | یک زن سرپرست فرمانداری دنا شد/ بهشتی روی:خبری از برکناری‌ام ندارم/ من در مرخصی اداری در قم هستم

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۲ | کد خبر : 17434 |
 •   

  با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد نادیا صداقت به عنوان سرپرست فرمانداری دنا منصوب شد.  سید محمدکاظم نظری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد نادیا صداقت به عنوان سرپرست فرمانداری دنا منصوب شد. معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مراسم معارفه سرپرست جدید فرمانداری دنا ...

  با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد نادیا صداقت به عنوان سرپرست فرمانداری دنا منصوب شد.

   سید محمدکاظم نظری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد نادیا صداقت به عنوان سرپرست فرمانداری دنا منصوب شد.

  معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مراسم معارفه سرپرست جدید فرمانداری دنا فردا برگزار می‌شود و نادیا صداقت که سمت معاون سیاسی فرمانداری دنا را بر عهده داشت به جای عباس بهشتی‌روی منصوب می‌شود.

   

   

  بهشتی روی:خبری از برکناری‌ام ندارم

  فرماندار دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد از کنارگذاشتن خود خبر ندارد و اظهارداشت: بدلیل کسالتی یکی از اعضای خانواده ام هم اکنون در قم هستم و خبر عزل خود را فقط از طریق فضای مجازی مطلع شده ام.

  ” عباس بهشتی روی ”  گفت: تاکنون چیزی به من گفته نشده و کسی هم با من تماسی راجع به کنارگذاشتنم نداشته است.

  وی افزود: هم اکنون بخاطر کسالت یکی از اعضای خانواده در قم هستم و خبر کنار گذاشتن خود را از طریق فضای مجازی و رسانه ها دریافت کرده ام.

  به گزارش ایلنا از یاسوج، ” نادیا صداقت ” معاون فرماندار دنا فردا ساعت ۱۰ صبح در محل فرمانداری این شهرستان بعنوان سرپرست فرمانداری معرفی می شود.

  برای اولین بار در تاریخ استان کهگیلویه و بویراحمد انتصاب یک خانم به عنوان سرپرست فرمانداری یک شهرستان اتفاق افتاده است./ایلنا

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  آخرین مطالب