١٩ آبان | درخواست متقاضیان آزمون استخدامی علوم پزشکی یاسوج از رئیس دانشگاه

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۳۹۷ | ۰۶:۳۵ | کد خبر : 17148 |
 •   

   آزمون استخدام نیروهای شرکتی علوم پزشکی ۲۱ اردیبهشت برگزار میشود. استخدام نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای اولین بار و برای رعایت عدالت، با پیشنهاد رییس دانشگاه به صورت آزمونی برگزار شد.   متاسفانه عدم تسلط هیئت اجرایی آزمون و مجموعه تحت مدیریت استوار موجب بروز بی نظمی، تنش در جلسه آزمون و زیر ...

   آزمون استخدام نیروهای شرکتی علوم پزشکی ۲۱ اردیبهشت برگزار میشود.

  استخدام نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای اولین بار و برای رعایت عدالت، با پیشنهاد رییس دانشگاه به صورت آزمونی برگزار شد.

   

  متاسفانه عدم تسلط هیئت اجرایی آزمون و مجموعه تحت مدیریت استوار موجب بروز بی نظمی، تنش در جلسه آزمون و زیر سوال رفتن کل فرایند آزمون و جذب نیروها شد و اگرچه خواسته عموم متقاضیان برکناری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان اما عملاً محقق نشد.

  » بسیاری از مخاطبان بویرنیوز و نیروهای شرکت کننده در آزمون علوم با ارسال متن زیر ضمن قدردانی از زحمات دکتر ایلامی در عزم برای برقراری عدالت استخدامی در استان خواستار عوض شدن تیم اجرایی آزمون برای برقراری صحت و سلامت آزمون جدید شدند.

  «**ضمن عرض سلام و ادب احتراما با توجه به اینکه آزمون استخدامی مجدد دانشگاه علوم پزشکی در پیش است لازم دیدیم چند نکته را از خدمت شما جویا شویم:

  – باخبر شدیم که آزمون مجدد پیش قرار است با همان کادر و تیم گذشته مدیریت و برگزار شود. تیمی که در راس آنها آقای دکتر استوار قرار دارند. شخصی که در آزمون گذشته بیشترین هجمه ها علیه ایشان بود و از همه بیشتر در مضن اتهام برای کوتاهی در امر برگزاری آزمون قرار داشت.

  جناب آقای دکتر ایلامی ، شما نیک می دانید که صبح روز آزمون به
  مسئولین برگزاری و علی الخصوص آقای دکتر استوار استوار اطلاع دادند که دفترچه های آزمون به تعداد شرکت کننده ها موجود نیست ولی ایشان در جواب گفتند آزمون را شروع کنید تا برای همه سوال کپی
  شود.

  مگر این آزمون یک آزمون مستمر دبستان بوده است؟

  – استاد گرامی آقای دکتر ایلامی شما برای تلطیف فضا و به دست آوردن دل شرکت کنندگان دست به عزل نیروهای مقصر در برهم خوردن آزمون کردید اما آیا شما نمیدانید شرکت کنندگان مقصر اصلی را فرد دیگر می
  دانند و این حرکت شما نه تنها تاثیری در افکار عمومی نداشت بلکه
  بیشتر شرکت کنندگان را حساس کرده است.

  به نظر شما اگر در این آزمون اتفاقی حتی بسیار کوچک بیفتد این بار شرکت کنندگان به یک عزل و نصب در مقام پایین راضی می شوند؟

  جناب آقای دکتر ایلامی با شناخت قبلی که از شما داریم بر ما روشن است که شما فردی بسیار دقیق و متعهد هستید و در حیطه کاری خود از کوچکترین تخطی و کوتاهی چشم پوشی نمیکنید، حال این سوال پیش
  می آید چرا با تمام این اوصاف و با آگاهی به بسیاری از ریسک های برگزاری این آزمون با مدیریت قبلی که شاید بر سایرین پوشیده باشد چرا شما این خطر بزرگ را پذیرفته اید؟»

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
  آخرین مطالب