• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۵ اردیبهشت , ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۲ | کد خبر : 17066 |
 •   

  همان روز که عده ای جوان قشقایی را به بهانه هم اندیشی در قاب دوربین حبس کرد میشد فهمید برای فریب دوباره این ایل بزرگ نقشه ها دارد.

  *تحریریه 19 آبان : مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین این پایگاه بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

  رضا اکبر پور

  همان روز که عده ای جوان قشقایی را به بهانه هم اندیشی در قاب دوربین حبس کرد میشد فهمید برای فریب دوباره این ایل بزرگ نقشه ها دارد.
  و امشب که آنگونه از خرد کردن استخوان های منافقان گفت دیگر اظهر من الشمس بود که تاجگردون اینبار نه برای جدایی بین لر و ترک که این نقشه اش قدیمی شده است بلکه برای نفاق بین ایل بزرگ قشقایی برنامه دارد.
  قشقایی هنوز همان است که بود و آنانکه دو سال پیش فریب خورده و برای ایل قشقایی خود رهبر پنداری کردند اینبار هم با چاپلوسنامه ها و تملقهای تهوع آور سعی در فریب افکار عمومی ترکها دارند.
  آقای تاجگردون اگر قرار باشد استخوانهای کسانی که بین ترک و لر تفرقه می اندازند را خرد کنید اول استخوانهای خود را خورد کنید که دو سال پیش با دو قطبی ترک و لر استارت این نفاق را زدید و البته گردن خود را نیز بشکنید که امسال فراتر رفته و قصد نفاق داخلی بین قشقایی ها را دارید.
  نفاقی که با اعطای امتیاز های ویژه به برخی از قشقایی ها و ماموریت یابی آنان برای بیعت گیری کلید خورد و ایجاد نارضایتی داخلی بین افراد داخلی ایل با سران خودخوانده و خود بزرگ پندار که باعث بشود اتحاد تاریخی این قوم از هم بپاشد.
  البته امسال پا را فراتر گذاشته و دنبال نفاق بین دو ایل بزرگ دیگر نیز هستید که در فرصت مناسب به آن مبسوط و مستند خواهم پرداخت.
  اما به بحث برادران قشقایی برگردیم.
  قشقایی زمانی شکست خورد که بزرگان واقعی اش در پس تو ماندند و دکترهای نا طبیب و حاجی های بی تقوا با چشم طمع به ایل خود نگاه کردند و پای میز معامله نشستند.
  این بار نه فقط مردان ایل قشقایی که شیرزنانشان نیز فهمیده اند سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن چه مصیبتها بر سرشان آورده است و نیک میدانند فریب وارثان قلابی جهانگیرخان و صولت الدوله را نخورند و با طناب پوسیده معامله گران به چاه نروند.
  شیرزنانی که با فریاد شعار دیگر بس است شما را به لرزه انداخت آنقدر زیادند که نه وعده های رنگارنگتان که لیدرهای نامحبوب نیز توان فریب آنان را ندارند.
  هرچند که عده ای فریادهای این زن ایلیاتی را هماهنگ شده میدانند حتی اگر اینگونه باشد مشخص است ندای درونی برنامه ریز این ماجرا خود متوجه چنین نگاه جامعی است و ناگزیر از شنیدن آنها در روزها و ماه های آتی از زبان اکثریت جامعه.
  این را بدانید که ایل قشقایی در آن چند دلال معامله گر خلاصه نمیشود و این دریای زلال بسیار بزرگتر از مارماهی های خوش خط و خال اطراف شماست.
  ایل قشقایی دست در دست ایل های بویراحمد و باوی استخوان هر کسی که بخواهد با نفاق و ایجاد اختلاف از این مردم سواستفاده کند خرد خواهد کرد.

  برچسب ها:

 • ۱۷ نظر برای “انتقال عملیات فریب از بیرون به درون قشقایی!”
  1. علی گفت:

   درود بر شما. خدا میداند که دست نماینده محترم خول رو شده است. این گرگ سال هاست که با گله آشناست

  2. حسن گفت:

   درود بر شما . نماینده ما ۶ سال با حیله و نیرنگ یکه نازی کرد ولی الان که دستش رو شده میخواد فرافکنی کنه. این گرگ سال هاست که با گله آشناست

  3. اکبر گفت:

   اخه .. زاده تو کی هستی که اسم دکتر تاجگردون رو میاری هاا

  4. محمد گفت:

   تنها کسی که از این اختلاف بین لر و ترک شود میبرد تاجگردون است که در پیدا و نهان داره بهش دامن بزنه ای کاش همشهریان عزیز به چنین دام ناپسندی نیفتند

  5. محمدرضا گفت:

   عجب ادبیاتی!!!استخوان هاش را خرد میکنم. ولی بر ما که در قرن ۲۱ این لحن حرف زدن نماینده مجلسمونه.متاسفم

  6. محمدرضا گفت:

   استخوان هاش را می شکنم!!! عجب ادبیاتی!!! حیف از اون رای که به تو دادم

  7. محسن گفت:

   نماینده محترم ما نمیتونه مشکلات مردم را مرتفع کنه متاسفانه هذیان میگه

  8. نقی گفت:

   تفرقه افکنی هم دیگه جواب نمیده. چهره ملی ما شده کودکی که فقط مادر و برادر خواهرانش را میشناسه

  9. جعفر گفت:

   ترک های قشقایی باغیرت هستند و این همه بی عدالتی نماینده را برنمی تابند و مطمئن باشید این ظلم های نماینده و اطرافیانش بی پاسخ نمی مونه

  10. ترک گفت:

   تاجگردون معنی واقعی گرگ در پوستین میش هستش. همه متوجه شدن

  11. رحیم گفت:

   کسی که روز اول با دروغ شروع کرد و با مدرک دکتری نداشته قیافه گرفت و تبلیغ کرد و الان که برا همه روشن شده دکتر نیست هنوز بی شرمانه خودش را دکتر معرفی میکنه ماهیتش روشنه

  12. یا صاحب الزمان گفت:

   اولا اگر دیندار بودی ومیدانستی حنایت رنگ دارد اینطور عصبانی نبودی انگ بی دینی وناطبیبی به کسی نمی زدی مشخص از آندست افرادی هستی که دور گذشته انتخابات مجلس از پیش باخته خود را میدیدید و بر اعصاب خود مسلط نبودید اقدام به فحاشی به رقیب ورای دهندگان می کردید الان که هنوز دوسال به انتخابات مانده یارای عرض اندام ندارید وخود راشکسته خورده ۶ سال آینده میبینید با اعصاب خورد وبهم ریخته اقدام به نوشتاری کاملا بر باد رفته کردی و با اهانت بر بندگان خدا ادای متعصبان را در آوردی وبا این کارت نمی توانی به حیثیت وشرف شیرمردان وشیر زنان که فقط گچسارانی واحد میدانمشان خدشه وارد کنی مردم خیلی زرنگ وعاقلند که نمی توان به هو جنجال بچه گانه شهر ساخت جامعه را فریب داد تمام عقلای گچساران فهمیند که راه وتوسعه گچساران خوب ریل گذاری شده وبه پیش می رود وهمه خوب میدانند منافع عمومی به زمنافع شخصی است وبه حول قوه الهی با توجهات حضرت ولی عصر وپیگیریهای نماینده محترم مشکلات حل خواهد شد ونمیتوان جلوی پیشرفت شهرستان را فدای نوتا نامه بی جواب بنده به آقای نماینده کرد

  13. بینام گفت:

   تاجگردون برو تهران دیگه رای نمیاریی برو بسلامت

  14. انسانیت گفت:

   حنای تاجگردون دیگررنگی ندارد…دیگربا وعده وفریب ودغل بازی نمیتوان جایی میان مردم داشت.!!!!!!

  15. یا صاحب الزمان گفت:

   همه میداند که آقای تاج گردون تنها سناتور جمهوری اسلامی است اولین سناتور جمهوری اسلامی ایران از گچساران است جوهر خود را به سنگ نزنید نماینده مجلس شورای نهم دهم یازدهم دوازدهم تا بی نهایت مجلس شورای اسلامی مردم شریف غیور فجر آفرین سر زندهوغرور افرین گچساران دکتر تاج گردون توانمند است هر کس بخواد کاندید شود باید گدای رای شود چون مردم به برنامه عمل رای میدن نه به باد تولپ وغب غب کردن


  امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
  آخرین مطالب