• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۵ اردیبهشت , ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۵ | کد خبر : 17048 |
 •   
  انتقاد تند فعال سیاسی از تاجگردون

  آقای تاجگردون بوی نفاق و تفرقه و اختلاف منطقه را پر کرده لطفا به لابی خانه بهارستان برگردید.

  *تحریریه 19 آبان : مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین این پایگاه بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

  سید جواد فدائی

  امروز میخواهم راسخ تر از همیشه از جدید ترین ورژن آقای دوربینی در شهرمان بنویسم.
  آقای غلامرضا تاجگردون ؛
  مردی که چند ماهیست از گچساران بیرون نمیرود و اگر هم موضوع مهمی باشد مابین همایشها و جشنها و رقص و طرب ها شاید ساعاتی به تهران برود و برگردد.
  تاجگردون از آن روز که احساس کرد دیواره های قدرت در حال ترک خوردن است در منطقه ایستاد تا امروز که فرو ریختن آنچه بتن میپنداشت را نظاره کند.
  درست از لحظه ای که سایه بلندی بر قد رعنایش احساس کرد.
  سایه ای بلند نه از هیکل چهارشانه رقبا که از عملکرد و وعده ها و شعار های فراموش شده و قول های بر باد رفته.
  از آن روزی که فهمید دیگر با وعده نمیتواند مردم را فریب دهد و وقت است چاره ای دیگر کند.
  حضور مداوم در منطقه و راه انداختن کارناوال های جشن به هر بهانه و هر قیمت.
  جشنواره ها یا به عبارت بهتر دستورواره هایی از جنس ساز و دهل و رقص و طرب.
  روزی جشنواره غذا روزی ۱۳ رجب روزی مبعث روز دیگر نیمه شعبان و روزهای دیگر همایش های روز کارگر و ایامی به جشنواره های موسیقی قشقایی و احتمالا پس آن افطارهای رنگارنگ اجباری و تکلیفی.
  حضور در همه مراسمات به عنوان سخنران و حضور در تمام بنرهای بزرگ در سطح شهر.
  حضورهای سرزده با حضور عکاسان و خبرنگاران جوکیست بس خندیدنی و مردمی که دیگر دست های کارگردان برایشان رو شده.
  توپ و تشرهای بی پایان به مدیران که چه عرض کنم به چاکرهای انتصابی و البته تغییری که هیچگاه رخ نخواهد داد و مردمی که همچنان از نبود مدیران واقعی رنج خواهند کشید.
  این احساس ترس آنقدر سخت و سنگین بود که دو سال مانده به انتخابات شهر رنگ انتخاباتی گرفت.
  جلسات بوی کثیف معامله داد و همایشها و جشنواره ها سفارشی شد.
  اما در این ایام و در این جشنواره های دستوری و همایشهای اجباری کسی نبود بپرسد همین کارگری که برایش جشن گرفته ای و اکنون سر چهار راه ها و میدانها زانوی غم بغل گرفته و از خرید نان هم عاجز است را چه چاره ای اندیشیده ای؟
  برای اشتغال چه کرده ای و کدام کارخانه و کدام شرکت و کدام هولدینگ بزرگ را به گچساران آورده ای؟
  البته میرشکالی که با تیرهای مشقی به جنگ میرود فرجامی جز دست خالی ندارد اما امان از چشم های منتظری که امید گوشت کبک دارند.
  البته بسیار دیده شده است آهوان بریان بر سفره اربابان زر و زور و تزویر اما سهم مردم شهرم شاید فقط بوی کباب است و حسرت نان.
  در میانه این شوآف ها کسی نبود بپرسد چرا کسی در مجلس شورای امید پیگیر قانونهای اجرا نشده دولت وعده ها نیست و چرا این کوتاهی ها باید بر گرده قشر ضعیف شلاق بزند و مردم تاوان معاملات لابی گران بهارستان نشین را بدهند؟
  آقای تاجگردون امروز مردم باشت و گچساران از کشت برنج منع شده اند و تو در میدان آرژانتین بر سر بی طرف بدبخت معامله ای کردی که ناگاه آدم را یاد دریبل های دو طرفه مسی انداخت.
  در استیضاح ها چنان زیبا نقش بازی کردید که من هم شک کردم که شاید واقعا آدم لاریجانی نباشید یا اصلا داشتم باور میکردم شما وکیل الدوله نیستید.
  اکنون که هوا را پس دیده اید و وضعیت را قرمز یافته اید به سوی عارف بی زبان دست التماس دراز کرده و خواهان بازگشت به لیست امید شده اید.
  جالب است کسی که خاک پای سران فتنه و فتنه گران را سرمه چشمان خود میکرد در این وانفسای قحطی هوادار دم از سپاه و رزمندگان و رهبری میزند.
  شتر سواری دولا دولا مگر میشود؟ استغفرالله
  مگر همین سبزپوشان سپاه و رزمندگان بیشترین فحش و تهمت را از همین دوستان فتنه گر شما نمیخورند؟
  ببخشید حواسم نبود امروز شما محتاج رای همه هستید ، از بالا به نیم نگاه خاتمی و عارف و در پایین به رای پاسدار و دهاتی و قشقایی و کارگر و معلم.
  در مسائل کلان کشور که کاره ای نیستید و به حسابتان نمی آورند در منطقه هم که اگر بدون فریب و تزویر و وعده نباشد کارتان پیش نمیرود خود بگویید دنبال چه هستید؟
  راستی بعد از قریب به دوسال از کارخانه لاستیک سبزتان چه خبر؟ طبق قرارداد امروز باید پیشرفت پروژه به نیمه رسیده باشد و وعده اشتغال هزار نفری به سرانجام .
  نگویید که هنوز کلنگ را از زمین بیرون نکشیده پروژه خوابیده است که ناراحت میشویم.
  آقای تاجگردون بوی نفاق و تفرقه و اختلاف منطقه را پر کرده لطفا به لابی خانه بهارستان برگردید.

   

  برچسب ها:

 • ۲۶ نظر برای “آقای دوربینی لطفا به لابی خانه بهارستان برگردید”
  1. ^_^ گفت:

   میرشکالی با تیرهای مشقی
   درود بر سید جواد فدایی و قلم شیواش

  2. ناشناس گفت:

   احسن برسیدشجاع ومترس که واقعیات راگفتی عملکردتاج فقط برای امینی ها وگهرگانی هاست ومردم فقط بوی کباب حس می کنند ولاعیر

  3. جوان گچسارانی گفت:

   درود بر تو…درود بر قلمت…درود بر جسارتت

  4. ناشناس گفت:

   باسلام وعرض ادب درود وسلام بردرایت بصیرت شجاعت وقلم شیوا رسا ودشمن شکن افرین برمردانگی افسوس که هیزم وعود یکی است در نزد ددان خلیل ونمرود یکی است در محفل بی رونق این بی هنران اواز خر ونغمه داود یکی است متاسفانه هزیزی که به قول خودش تمایل دارد رقیب میر شعار کذای شود ودر خفایار غار هستند باید این حرفها را می زد ماهرچه بدبختی داریم زیر سر بوقلمون صفتان چند چهره است درود بر برادر ارزشی جواد فدائی

  5. حسن گفت:

   گل گفتی عزیز واقعا که فقط وعده وعده وعده….

  6. حسن گفت:

   میرشکار بدجوری شکار آگاهی مردم و عدم پذیرش فریب های تکراری ایشون شده

  7. ناشناس گفت:

   الحق والانصاف که راست گفتی و نوشتی هیچ کاری نکرد و نمیکند جواب نو شته های میام پاکدل چه بود کسی که بیش از ده سال دیگه در خدمت صنعت نفت است تاج طبل تو خالی

  8. گچساران گفت:

   کم مونده بگن جشن تولد یسنا ۲ ساله با سخنرانی دکتر تاجگردون

  9. نادر گفت:

   آقای تاج از همان روز اول با فریبکاری شروع کرد. روزی که دکتر نبود و همه جا جار زد دکتر تاجگردون

  10. محمد گفت:

   یکی نیست به نماینده محترم ما بگه بابا برو مطالعه بگم بدونی وظیفه مقنن چیه. نمایندگان دیگر در مجلس قانون گذاری میکنم ایشون هی جشن و متینگ می تراشد که بیاد سخنرانی کنه و بعد از ۶ سال باز هم وعده سر خرمن بده

  11. محمدرضا گفت:

   اشتباهاتی که همه عمر پشیمانم از آن/ اعتمادی است که به تاجگردون کردم

  12. ناشناس گفت:

   بسیار خوب,

   • خیراباد گفت:

    سلام سید اول قربون جدت بعد قربون خوت
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
    موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
    عزت و ذلت رو باید از خداوند خواست.دست آقای نماینده برا همه رو شده جز عده ای مدیر ضعیف بله قربان گو و باجگیر. درود بر بانوی قشقایی که با شهامت حرفش رو زد.وظیفه نسل نخبه و افسران آگاهی بخشی و روشنگری مردمه تا مردم بفهمند چه کسانی نقش گرگ دارند در لباس میش! چه کسانی پا بر گرده مردم رنجور گچساران و باشت گذاشتن. ما انقلاب کردیم که خان و رعیتی در کار نباشد نه اینکه پسر راه پدر را پیش بگیرد. اما نباید بی انصافی کرد و باید گفت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد تقدیم میشود به غلامرضا تاجگردون نماینده مردم پاک و رنجور شهرستان های گچساران و باشت

  13. امير گفت:

   سید عالی و خیلی واضح

  14. محمدرضا گفت:

   فریب کاری دیگه جواب نمیده فوق لیسانس حاج غلام رضا تاجگردون

  15. ناشناس گفت:

   نمیشناسمت ..ولی بخدا مرد شجاع و فهیمی هستید ..خدا رو شکر که هنوز انسان باجنم و آزادی خواه در گچساران میبینم.آفرین ..شیر مادرت حلالت

  16. ناشناس گفت:

   تاج گردون مرد همه دوران واز تمام سلسله جبار البرز وزاگرس محکمتر است ومردم خود را دوست دارد وحقیقتا مردم ازته قلب وجانشان دوستش دارند تاج گردون ترک وبر اندام مفت خواران وجیره خوارانی انداخته که منافعشان به خطر انداخت تاج گردون افتخار استان کهکیلویه وبویراحمد وحوزه انتخابیه اش می باشد تاج گردون مردی است که هیاهوی نامردان وناجوانمردان نر بر خودش نه بر موکلینش اثر ندارد ونگذاشته ونخواهد گذاشت واین انشا نویسی ها که می خوان برای خودشون نانی دست وپا کنند اینها را بچه بازی می داند برو نمره انشاء ات را از کسانی بگیر که چخانشان می کنی وچرا بعضی اینقدر حسود اند الحسود لایسود

  17. ناشناس گفت:

   تاج گردون مرد همه دوران واز تمام سلسله جبار البرز وزاگرس محکمتر است ومردم خود را دوست دارد وحقیقتا مردم ازته قلب وجانشان دوستش دارند تاج گردون ترک وبر اندام مفت خواران وجیره خوارانی انداخته که منافعشان به خطر انداخت تاج گردون افتخار استان کهکیلویه وبویراحمد وحوزه انتخابیه اش می باشد تاج گردون مردی است که هیاهوی نامردان وناجوانمردان نر بر خودش نه بر موکلینش اثر ندارد ونگذاشته ونخواهد گذاشت واین انشا نویسی ها که می خوان برای خودشون نانی دست وپا کنند اینها را بچه بازی می داند برو نمره انشاء ات را از کسانی بگیر که چخانشان می کنی وچرا بعضی اینقدر حسود اند الحسود لایسود وشما نمی توانید پیشرفت گچساران را ببینید مردم رشد لحظه ای گچساران را می بینند

  18. مهدی .ن گفت:

   هیچگونه اتحادی بین شما و قشقایی ها وجود ندارد دکتر تاجگردون
   اتحاد شما با دامادها و خواهرزاده های شماست که پرادو سوار میشوند و برای شما محافظ شخصی استخدام میکنند
   اتحاد شما با گوهرگانی هاست که یکی پیمانکاری جاده را به او میدهید و یکی را هم مدیر کلی در استان
   اتحاد شما با برادرتان حمید است که امروز بزرگترین دلال پست و مقام این شهر است و مسول چیدن ارنجتانبه راستی شما خودتان بین اتحاد لر و ترک ایستاده اید و فکر نمیکنم کسی بتواند استخوان خودش را خورد کند

   برای مشکل بیکاری چه کردید؟ چرا ارازل اوباش را به پتروشیمی بردید؟ پس نخبه ها چی؟ بی کسان چی؟ شایسته سالاری چه شد؟

   دیگر رنگ اعتماد نمیبینید جناب تاجگردون

   آزموده را آزمودن خطاست …….

  19. امید گفت:

   ااحسنت اقا سید

  20. یا مولی علی گفت:

   فتنه گر آنهایی هستند که سر سفر احمدی نژاد مفت می خوردند راه کشمیری لعنتی که دستش از آستین مشایی وبقایی وبیانه نویسان وانشاء نویسان بیرون آمده و بیت المال را صرف سفرهای مرتضانی می کرد که هنوز هم شرمشان نمی شود هنوز از فرقه وروش مرتاضان عمل می کنند وچوب حراج به آبروی مومنین وفرزندان انقلاب می زنند ایا هیچ فهمیدید همانطوری که چوب حراج به آبروی مردم زدن جنگ با خداست هی به جنگ خدا برویید وابروی مردم را سر چهار بازار برباد دهید تا ماهیت شما واربابان مرتاضتان به بهای فروش دکل های نفتی روشنتر ومردم اگاهتر شوند انچه نزد خدا ثبت وضبط ومورد پسند خداوند وذخیره آخرت است اعمال وکردار نیکوست نه شعار بی عمل وانشا نویسی همه بنده خداییم ودر قیامت پاسخگو وتنها یکتا پرستان فردای قیامت سربلندندنه چند گانه پرستان

  21. هم ولایتی غریب گفت:

   سلام نمی دانم کی هستی وحرف چه کسی رادیکته کردی اماانصاف هم داشته باش خیلی بی انصافی به جدت قسم مصل تاج پیدانمیکنی

  22. عباسی گفت:

   سلام.
   همه مطالب واقعیت بود ببینید طی این چندسال تاجگردون و اقوام محترم چه بر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آوردن.


  امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
  آخرین مطالب