١٩ آبان | همایش تجلیل از معلمان در گچساران برگزار می‌شود

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۹ اردیبهشت , ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۸ | کد خبر : 16965 |
 •   

  شهردار دوگنبدان گفت: برای نخستین بار با همکاری شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان و امور فرهنگی شهرداری دوگنبدان همایش تجلیل از معلمان در گچساران برگزار می‌شود. مسعود ظفری اظهار کرد:  برای نخستین بار در شهرستان گچساران با همکاری شهرداری،  اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان و امور فرهنگی شهرداری دوگنبدان همایش تجلیل از معلمان در ...

  شهردار دوگنبدان گفت: برای نخستین بار با همکاری شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان و امور فرهنگی شهرداری دوگنبدان همایش تجلیل از معلمان در گچساران برگزار می‌شود.

  مسعود ظفری اظهار کرد:  برای نخستین بار در شهرستان گچساران با همکاری شهرداری،  اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان و امور فرهنگی شهرداری دوگنبدان همایش تجلیل از معلمان در گچساران برگزار می‌شود.

   وی با بیان اینکه معلمان بر همه ما حقی دارند، گفت: این اقدام کوچکترین حرکتی است در برابر تمامی زحمات  این فرهنگیان عزیز است.

  ظفری با بیان اینکه نیروی انسانی مورد نیاز جامعه در دست معلمان است، گفت: ۷۰ درصد سهم توسعه جوامع مربوط به نیروی انسانی آموزش دیده در  آموزش و پرورش است که در این زمینه معلمان نقش بسزایی دارند.

   شهردار دوگنبدان  ادامه داد: با محوریت بزرگداشت روز معلم و مقام استاد شهید مرتضی  مطهری روز چهارشنبه  ۱۲اردیبهشت ماه راس ساعت ۹ صبح در سالن آزادی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران  همایش تجلیل از معلمان برگزار می‌شود.

   ظفری  گفت:  در این همایش از ۴۵۰ تن از فعالان عرصه  تعلیم و تربیت  تجلیل به عمل خواهد آمد.

   شهردار دوگنبدان  با بیان اینکه امسال  به مناسبت هفته معلم و برگزاری هفتمین دوره رونمایی از آثار مکتوب فرهنگیان تصریح کرد:  در روز همایش و تجلیل از مقام والای معلم از ۱۴  اثر از آثار مکتوب فرهنگیان که به چاپ رسیده است رونمایی می‌شود.

   وی  خاطرنشان کرد: همچنین برگزاری آزمون ضمن خدمت آثار شهید مطهری  با همکاری شهرداری دوگنبدان انجام می‌گیرد.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
  آخرین مطالب