• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۸ اردیبهشت , ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۲ | کد خبر : 16926 |
 •   

  امروز از انتصاب فرزندان بویراحمدی و کهگیلویه ای در سطح ملی زیاد میـشنویم که باعث خرسندی است اما آیا فرزندان گچساران و باشت از چنین ظرفیتی برخوردار نیستند؟

  پایگاه خبری نزدیک به غلامرضا تاجگردون در مطلبی تحلیلی  به نقد رویکرد نماینده گچساران و باشت در کادر سازی و بها دادن به نخبه گان گچسارانی  پرداخته و آورده است:

   

  طی چند روز اخیر تحلیلی  مبنی بر عدم توجه غلامرضا تاجگردون به بحث نیروی انسانی و لزوم شکل گیری کادرسازی توسط وی منتشر گردید.

   

  در این تحلیل به خوبی بیان شد که غفلت از افراد توانمند و مهیا نکردن زمینه رشد و اثر گذاری آنان یک تهدید بزرگ برای آینده گچساران و باشت در دوران پساتاجگردون خواهد بود و همچنین رشد و تکثیر نوظهوران چاپلوس سواستفاده گر ،طی سالیان اخیر همچون جلبکان که زلالت آب را کدر می کنند پدیده بسیار خطرناکی است.

  دوستی دیگر در تحلیلی دیگر اینگونه وانمود کرد نماینده گچساران و باشت در توجه به نخبگان و استفاده از مدیران صاحب فکر،نوآور و خلاق موفق عمل کرده است و این دیار سابقه نخبه کشی دارد و تاجگردون نیز چون بسیاری دیگر مورد کم لطفی قرار گرفته است.

   

  اما نکته مهم در موضوع توجه و میدان دادن به نخبگان و انتظارات از نماینده گچساران و باشت این می باشد که حد انتظارات از مرزهای استان فراتر است و توقع این است که در سطح کشور به جایگاهی برسیم که تعداد قابل توجهی از فرزندان گچساران و باشت صاحب نام و جایگاه شوند و مانند امروز مثلا فقط یک غلامرضا تاجگردون و محسن دلاویز نداشته باشیم.جوانان زیادی در این حوزه هستند که هر کدام می توانند در بخش های مهم کشوری به مدیریت بنشینند و برای آینده گچساران و باشت مثمرثمر باشند که متاسفانه فرصت حضور پیدا نکرده اند.

   

  اما در پاسخ به دوستانی که معتقد هستند در شهرستان از مدیران توانمند استفاده شده است کافی است در جلسات شورای اداری شهرستان و نشست هایی که با حضور میهمانان کشوری برگزار می گردد حضور برسانند تا متوجه شوند که برخی یا اکثر مدیرانمان چطور عصبانیت نماینده و خنده میهمانان را باعث و در کوچکترین موضوعات تخصصی حوزه خود درمانده هستند.

   

  امروز از انتصاب فرزندان بویراحمدی و کهگیلویه ای در سطح ملی زیاد میـشنویم که باعث خرسندی است اما آیا فرزندان گچساران و باشت از چنین ظرفیتی برخوردار نیستند؟ /فانوس زاگرس

   

  برچسب ها:

 • امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  پربازدید ها
  آخرین مطالب