١٩ آبان | اختصاص ۲ میلیون تومان برای هر لودابی

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۸ اردیبهشت , ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۹ | کد خبر : 16916 |
 •   

  نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: هدفگذاری توسعه همه جانبه بخش لوداب انجام شده و تاکنون پیشرفت های مناسبی داشته است.

   

   غلام محمد زارعی روز پنج‌شنبه (۶ اردیبهشت‌ماه) در جلسه شورای اداری بخشداری لوداب، اظهار کرد: در حوزه های آب، برق، گاز و جاده ارتباطی اقدامات توسعه ای در بخش لوداب عملیاتی شده است.

   

  زارعی تصریح کرد: یکی از موارد مهم حرکت هایی خیرخواهانه است و خوشبختانه دستاوردهای خوبی  در حوزه فعالیت های اینچنینی وجود دارد.

  زارعی ابراز داشت: امروز بیش از ۴۰۰ میلیون تومان پروژه درمانی در حوزه لوداب افتتاح می‌شود.

  وی ابراز داشت: امروزه مجموعه اعتبارات لوداب ۲ میلیارد اعتبارات استانی و تملک و ۲۰ میلیارد ملی است که بیش از ۲ میلیون تومان برای هر نفر در  راستای محرومیت زدایی از این منطقه هزینه می شود.

   

  زارعی گفت: در سال‌های گذشته با برنامه ریزی به جمع بندی رسیدیم که لوداب از توسعه بازمانده و در حوزه آب و راه و گاز تمرکز کردیم و امروز خروجی آن را شاهدیم.

  وی افزود: تمامی پروژه های راه آنتنی لوداب در سال ۹۷ عملیاتی می شود.

  زارعی گفت: موضوع ارتباطات بخش لوداب با مرکز استان مرتفع شده است و همچنین با تحقق جاده پاتاوه- دهدشت ۲۵۰ کیلومتر مسیر ارتباطی تا بندر امام را کوتاه می کند.

  زارعی بیان داشت: در حوزه آب آشامیدنی آمادگی داریم که فعالیت ها را محقق کنیم و در منطقه چین نیز آبرسانی شبکه ای محقق شود.

  وی افزود: بزرگترین پروژه آبرسانی در این حوزه در دست اجراست.

   

  نماینده بویراحمد و دنا در مجلس از گازرسانی به چندین روستای منطقه لوداب خبر داد و گفت: در بخش لوداب نیز اقدامات اجرایی می شود.

  زارعی بر توسعه کشاورزی در جامعه روستایی با تکیه بر تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: اجرای سد لوداب با تحقق مطالعات عملیاتی خواهد شد و تخصیص آب آن گرفته شده است.

  نماینده بویراحمد و دنا در مجلس از ایجاد ظرفیت های ورزشی در بخش لوداب خبر داد.

  زارعی گفت: هدفگذاری ایجاد راهداری در بخش لوداب انجام شده است و همچنین تا پایان سال راه های روستایی بخش لوداب توسعه می یابد.

  در ادامه فرماندار بویراحمد از اجرای قریب ۲۵ میلیارد تومان پروژه راه با طی مراحل مختلف در بخش لوداب خبر داد.

  شاهرخ کناری افزود: همچنین ۴۶ پروژه در بخش لوداب در دست اقدام است.

  کناری از کمک به دهیاری ها و کمک به روستاهای فاقد دهیاری خبر داد و بیان کرد: توسعه همه جانبه لوداب کلید خورده است.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
  آخرین مطالب