١٩ آبان | با کسانی که در مسیر توسعه استان سنگ اندازی می کنند به شدت برخورد می کنم

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۳۹۷ | ۰۶:۲۱ | کد خبر : 16743 |
 •   
  استاندار کهگیلویه و بویراحمد :

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی سنگ اندازان در مسیر توسعه این استان خبر داد و گفت: با این افراد به شدت برخورد و این مسیر را با قدرت ادامه می‌دهیم.

  علی محمد احمدی در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: انباشت تمامی ناکامی مدیران دستگاه‌های اجرایی سبب شده مردم مطالبات به حقی داشته باشند که انتظار می‌رود مدیران با ارائه راهکاری اجرایی و عملیاتی به خواسته‌های مردم پاسخ دهند.

  وی با بیان اینکه باید فرایندهای نظارت و کنترل را تعبیه کنیم تا مدیران برای برطرف کردن مشکلات مردم تلاش کنند، عنوان کرد: تمامی مسئولان قبل از بروز مشکلات نسبت به رفع آن‌ها اهتمام داشته باشند و مدیری که حفظ جایگاه و روزمرگی گریبان‌گیرش بوده این مسئله را درک نمی‌کند و فردی که دارای فهم مدیریتی بوده دلیل نارضایتی مردم را بررسی و هرآنچه قانون اجازه داده برطرف می‌کند.

  احمدی ابراز کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی به جای سطحی نگری و بخشی نگری همکاری و تعامل بین بخشی را افزایش داده و باید بدانیم با بخشی نگری امکان نزدیک شدن به مرز توسعه وجود ندارد.

  نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد برخی مدیران با وجود تخلفات گسترده در حوزه کاری‌اش ولی به دلیل ملاحضات صندلی‌اش حرف نزده ولی الان دنبال تعطیل کردن پروژه‌های عمرانی هستند، تصریح کرد: مدیر چون با نماینده عیاق نبوده و یا از مردم منطقه خوشش نمی‌آید دنبال تعطیل کردن پروژه است.

  احمدی با تاکید بر اینکه به جای بخشی نگری جامع نگر و به جای مسئولیت گریزی مسئولیت پذیر باشیم، اظهار داشت: برخی مدیران برای حل مشکل بستگان خود تلفن برمی‌دارند و به دیگر مدیران التماس می‌کنند ولی حاضر نبوده گامی برای رفع مشکلات یک تولید کننده بردارند.

  وی با بیان اینکه با مدیران بخشی نگر و کسانی که به هر دلیل چوب لای چرخ توسعه استان می‌کنند تندترین برخوردها را در نشست‌ها با آنان داریم، عنوان کرد: میراث طبیعی دارد نابود می‌شود کسی جوابگو نیست و البته در صورتی یک فعالیت عمرانی وجود دارد قبل از اجرا مردم باید توجیه شوند.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  آخرین مطالب