١٩ آبان | کتک کاری یک پزشک جانباز توسط بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد + عکس

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۶ | کد خبر : 16622 |
 •   

  پزشک جانباز کهگیلویه و بویراحمدی گفت: بستن یک جانباز و کتک زدن وی چه توجیهی دارد لذا به دنبال پاسخگویی هستم چرا که سلامتی خود را پس از آن برخورد از دست داده‌ام.

  پزشک جانباز کهگیلویه و بویراحمدی گفت: بستن یک جانباز و کتک زدن وی چه توجیهی دارد لذا به دنبال پاسخگویی هستم چرا که سلامتی خود را پس از آن برخورد از دست داده‌ام.

  به گزارش۱۹ آبان و به نقل از فارس، دکتر عبدالحمید ارجمندی پزشک عمومی متولد سال ۱۳۵۱ که در منطقه کردستان عراق در سال ۶۶ بر اثر بمباران شیمیایی بعثیون به درجه جانبازی نایل شده با حضور در دفتر خبرگزاری فارس از ظلمی که به وی رفته خبر داد.

  این پزشک و جانباز ۸ سال جنگ تحمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان این که دو فرزند دارم و فرزند بزرگ من در دبیرستان تیزهوشان مشغول به تحصیل است اظهار کرد: پرسنل بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد بدترین برخورد را با من داشته‌اند به نحوی که مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و در مقابل دیدگان چندین نفر و در منزل دیگران با آبروی یک پزشک جانباز بازی کردند.

  وی با بیان این که کار آن‌ها را ربودن افراد می‌دانم تصریح کرد: وقتی یک راننده به همراه نگهبان و حسابدار بدون هیچ گونه پرسش و پاسخی وارد منزل مسکونی دیگران می‌شوند و دست و پای جانباز را می‌بندند و چنین برخورد زشتی با یک پزشک جانباز که فرزند نخبه دخترش باید در جامعه زندگی کند چه توجیهی دارد.

  این پزشک جانباز با طرح این سؤال که چرا باید با جانبازی که برای خود در جامعه شخصیت دارد چنین برخوردی شود، افزود: چرا بدون دستور قضایی وارد منزل دیگران می‌شوند و بدترین برخورد را با یک پزشک جانباز دارند.

  وی افزود: بستن یک جانباز و کتک زدن وی چه توجیهی دارد لذا به دنبال پاسخگویی آن‌ها هستم چرا که سلامتی خود را پس از آن برخورد از دست داده‌ام.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  آخرین مطالب