١٩ آبان | تخلیه زباله مقابل درب پلیس راهنمایی و رانندگی گچساران/ بازداشت راننده/واکنش شهردار دوگنبدان

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۱ | کد خبر : 16614 |
 •   

  ساعتی قبل خبری تحت عنوان تخلبه زباله مقابل درب راهنمایی و رانتدگی شهرستان گچساران در این پایگاه خبری منتشر شد. شهردار دوگنبدان  در واکنش به این موصوع اظهار داشت:راننده ماشین حمل زباله براثر خستگی ناشی از توقیف ۴ دستگاه خودرو و حمل زباله بصورت اشتباه مقداری از زباله های بکارگیری شده را در جلو درب ...

  ساعتی قبل خبری تحت عنوان تخلبه زباله مقابل درب راهنمایی و رانتدگی شهرستان گچساران در این پایگاه خبری منتشر شد.

  شهردار دوگنبدان  در واکنش به این موصوع اظهار داشت:راننده ماشین حمل زباله براثر خستگی ناشی از توقیف ۴ دستگاه خودرو و حمل زباله بصورت اشتباه مقداری از زباله های بکارگیری شده را در جلو درب راهنمایی و رانندگی تخلیه کرده است .

  مسعود ظفری ابراز داشت: پس از آنکه دریوم جاری برای چهار خودروهای حمل زباله ما مشکلی بوجود آمده بود راننده تنها خودرو حمل زباله نسبت به بارگیری زباله های حد فاصله ترمینال و راهنمایی و رانندگی اقدام نموده که بر اثر خستگی بصورت اشتباهی مقداری از زباله ها روبروی درب ورودی راهنمایی تخلیه شده که سریعا راننده متوجه اشتباه خود شده و از تخلیه کامل جلوگیری نموده است . که با این راننده برخورد خواهد شد و به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

  شهردار دوگنبدان گفت:اینجاب رسما از فرماندهی نیروی انتظامی و فرماندهی راهنمایی و رانندگی و کلیه پرسنل خدوم نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی که همواره یار یاور مردم و شهرداری بودند بخاطر این حرکت راننده شهرداری عذر خواهی میکنیم.

  بازداشت راننده خودروی حمل زباله شهرداری دوگنبدان

  سرهنگ سید محمد موسوی با اشاره به توقیف دو دستگاه خودروی حمل زباله که راننده یکی از آن دو خودرو، زباله های ماشین خود را مقابل درب اداره پلیس راهنمایی و رانندگی گچساران تخلیه کرده بود، اظهار کرد: توقیف این خودرو به دلیل تردد بدون پلاک در سطح شهر بوده و پلیس راهنمایی و رانندگی بر حسب وظیفه قانونی خود، اقدام به توقیف این خودرو کرد.

   

  وی افزود: این خودروی حمل زباله فاقد پلاک، پس از توقیف، به پارکینگ انتقال داده شد.

   

  فرمانده نیروی انتظامی گچساران تصریح کرد: اقدام راننده این خودرو در ریختن زباله مقابل درب پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان اقدامی ناشایست بوده ولی اقدام مآمور نیروی انتظامی در توقیف این خودرو کاملآ قانونی و به دلیل نداشتن پلاک صورت گرفته است.

   

  سرهنگ موسوی با بیان اینکه قانون حقوق شهروندی برای همگان یکسان است، عنوان کرد: اداری بودن این خودرو دلیلی بر عدم اعمال قانون نیست و هر دو خودروی شهرداری به دلیل نداشتن پلاک و تردد در سطح شهر، تا انجام مراحل قانونی توقیف خواهد بود.

   

  وی یادآور شد: راننده این خودرو به دلیل اقدام غیر قانونی خود در بازداشت به سر می برد.

   

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • نظرات در مورد » “تخلیه زباله مقابل درب پلیس راهنمایی و رانندگی گچساران/ بازداشت راننده/واکنش شهردار دوگنبدان”
  1. گچسارانی گفت:

   به نظر من عذرخواهی باید راهنمایی ورانندگی میکرد نه شهردار ولی از اونجایی که راهنمایی و رانندگی فک میکنن به اسم قانون میتونن همه کار بکنند خودشون از عذرخواهی مبرا میدونن


  امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  آخرین مطالب