١٩ آبان | کافر همه را به کیش خود پندارد

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۹ | کد خبر : 16499 |
 •   

  مهدی طالبی دوست عزیز جناب آقای صادق خادمی شب گذشته مطلبی در برخی از سایت های تحت امر و تطمیع شده توسط جنابعالی یادداشتی را منتشر کردند که ظاهرا خطابتان مدیران نفتی بوده پیرو دخالت های بی مورد شما در امور خارج از وظایفتان که هرچند همه این زیاده گویی ها ی شما ناشی از ...

  * مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

  مهدی طالبی

  دوست عزیز جناب آقای صادق خادمی شب گذشته مطلبی در برخی از سایت های تحت امر و تطمیع شده توسط جنابعالی یادداشتی را منتشر کردند که ظاهرا خطابتان مدیران نفتی بوده پیرو دخالت های بی مورد شما در امور خارج از وظایفتان که هرچند همه این زیاده گویی ها ی شما ناشی از توجه بیش از اندازه همین به اصطلاح مدیران نفتی است که نمی دانند سرانجام این همه باج دادن به شما این می شود که یک لیدر فوتبال گستاخی هایی خارج از چارچوب اخلاق انجام دهد. در همین راستا چند نکته را لازم به ذکر دیدم که شاید برای روشنگری مردم شریف و آگاه استانمان سودمند باشد.
  اولا”مدیر/مدیران نفتی که این روزها نقدهای جدی،شفاف و مستدل بر عملکرد نماینده دارند اتفاقا اهل باج خواهی و باج دهی نبوده و نیستند واین را همه منجمله شخص نماینده محترم خوب میدانند و عجیب است که شما نمیدانید. البته هدف و خوی معامله گری امثال جنابعالی در مسایل سیاسی سبب میشود تا اینگونه فکر کنید و به قول معروف” کافر همه را به کیش خود پندارد”.
  دوما” آنها با مدراج علمی، شایستگیها و عملکردی که داشته اند دارای بالاترین و بهترین سمتها بوده و هستند و اگر هم نداشتند حاضر به باج خواهی نمیشدند.
  سوما” اتفاقا همین اظهار نظرهای بی اساس امثال جنابعالی سبب میشود تا ناگفته ونقدها نوشته ومقایسه ها صورت پذیرد. کمی بررسی نشان میدهد که بعد از ایشان بود که رسیدگی فقط مختص خانواده و فامیل وباند خاصی شد. لطفا سرتان را از زیر برف بیرون اورید ببینید برادر و برادر خانم و باجناق و پسرخاله و….در کدام دوره جولان میدهند.!!!!!
  چهارما” همه زمان انتخابات را خوب میدانند به همین دلیل این نقدها امروز نوشته میشوند تا نتوانید و نتوانند آنها را به انتخابات گره بزنند و اگر پاسخی هست که ظاهرا نیست، برای روشن شدن ذهنیت مردم داده شود.
  نهایتا”کسانی که مخاطب اصلی هستند و باید پاسخ دهند، پاسخی ندارند، جنابعالی هم در این حد و اندازه نیستید که پاسخ دهید و هر چند نمیخواهم با ادبیات خودتان با شما سخن بگویم ولی مجبورم عرض کنم بهتر است شما خموش و ساکت باشید.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  آخرین مطالب