١٩ آبان | قتل مرد طلافروش در یاسوج/فرماندار بویراحمد: سارقان طلافروشی یاسوج، داماد صاحب مغازه را به قتل رسانده اند

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ | کد خبر : 14596 |
 •   

  شاهرخ کناری: در پی سرقت طلاهای مغازه ای در یاسوج فرد ربوده شده توسط سارقان، (مقتول) داماد مرد طلافروش یاسوجی بوده است که لحظاتی پیش جسد مقتول در پارک جنگلی این شهر پیدا شد.

   چند ماهی است که سرقت از طلافروشی های استان کهگیلویه و بویراحمد در دست سارقان قرار گرفته است تا طلافروش های این استان با ترس و لرز کرکره های مغازه خود را بالا بکشند.

  اوج دلهره زمانی به کیمیافروشان دیار زاگرس نشین سرایت کرد که تنها با فاصله زمانی چندین هفته از سرقت یک مغازه طلافروشی در گچساران و به قتل رسانیدن صاحب مغازه، این بار قرعه به طلافروشی دیگری در مرکز پایتخت کهگیلویه و بویراحمد رسید تا این فاجعه اتفاق افتد.

  آنچه مسلم است این است که سارقان طلافروش در هنگامی به مغازه های مورد نظر خود دستبرد می زنند که در خلوتی بازار و در ساعاتی از روز که از اوج ترافیک مردمی کاسته شده باشد. طلافروشانی که ساعات کاری را رعایت ننموده و برخلاف تایم کاری ارایه شده از سوی نیروی انتظامی مغازه خود را برای خریدار باز می نمایند.

  در سرقت طلافروشی شهر یاسوج طبق تصاویر به دست آمده و گفته های مامورین آگاهی از سوی مردم، دو نفر از سارقان با لباس مبدل زنانه وارد مغازه طلافروشی مورد نظر شده اند و با سرقت بردن دو کیلوگرم طلا و همینطور ربودن فرد فروشنده سکوت سنگینی بر فضای شهر یاسوج حاکم نمودند.

  تنها چند ساعاتی از این انتفاق رخ نداده بود که با پیگیری های نیروی انتظامی و کشف جسد فرد طلافروش در پارک جنگلی یاسوج این حادثه ناگوار وارد فاز جدیدی از سریال های قتل زنجیره سارقان طلافروش استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

  به همین دلیل پایگاه خبری تحلیلی چهارفصل با ارتباط تلفنی که با شاهرخ کناری فرماندار شهرستان بویراحمد برقرار کرده است تا در مراحل ابتدایی از کم و کیف این خبر اطلاعات دقیق تری بدست بیاورد.

  فرماندار بوبراحمد به چهارفصل گفت: در پی سرقت طلاهای مغازه ای در یاسوج فرد ربوده شده توسط سارقان، (مقتول) داماد مرد طلافروش یاسوجی بوده است که دقایقی پیش جسد مقتول در پارک جنگلی این شهر پیدا شد.

  فرماندار بویراحمد تصریح کرد: مقدار طلاهای به سرقت رفته حدود دو کیلوگرم است.

  بنا بر شنیده ها دو نفر امروز با لباس مبدل زنانه وارد مغازه طلافروشی شده اند و به سرقت طلاها و ربودن فروشنده اقدام کرده اند.

  کناری افزود: هنوز اطلاع دقیقی از رد پای سارقان و هویت آنان مشخص نیست که به محض اطلاعات دقیق اخبار تکمیلی متعاقبا به سمع و نظر مردم شریف استان خواهد رسید.

   

  رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد با تایید این خبر اظهار کرد: در ساعت ۱۴ و یک دقیقه (شنبه، روز گذشته)، به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام شد، مغازه طلافروشی شخصی واقع در میدان هفت تیر یاسوج که بوسیله کلید درب آن باز شد و با توجه اینکه مقداری طلا و جواهرات موجود بهم ریخته بود.

  وی گفت: هم اکنون جزئیات سرقت از طلا فروشی و گروگان گیری یکی از شرکای طلافروش در دست بررسی است.

  سردار انصاری با بیان اینکه میزان طلاهای سرقت شده مشخص نیست، تصریح کرد: هنوز از جرئیات اطلاع دقیقی وجود ندارد ولی به محض تکمیل بررسی‌ها، موضوع اطلاع رسانی می‌شود.

  بعد از این اتفاق افکاری عمومی با سووالات بی‌پاسخ زیادی مواجه شد و در فضای مجازی و رسانه‌ها لحظه به لحظه از ابعاد تازه این ماجرا پرده برداشته می‌شود. تا اینکه سردار انصاری فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ازکشف جسد طلافروش یاسوجی در پارک جنگلی خبر داد و گفت: تیمی ویژه از ماموران پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد پیگیر این موضوع هستند.

  سردار انصاری افزود: در پی پیگیری‌های مستمر عوامل انتظامی و اطلاعاتی برای پیدایش فرد طلافروش یاسوجی، متاسفانه جسد وی شب گذشته در خودروی شخصی کشف شد.

   

  هنوز علت مرگ طلا فروش مشخص نیست

  مسئول روابط عمومی پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کار‌شناسان این اداره در محل حضور پیدا کرده و فوت را تایید کردند ولی هنوز جسد به پزشکی قانونی منتقل نشده است.

  صلاحی اظهار داشت: بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی و بررسی‌ها دلیل مرگ مرد طلا فروش یاسوجی مشخص می‌شود.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۲ نظر برای “قتل مرد طلافروش در یاسوج/فرماندار بویراحمد: سارقان طلافروشی یاسوج، داماد صاحب مغازه را به قتل رسانده اند”
  1. . گفت:

   خدا لعنشون کنه دیگه چرا کشتنش وقتی طلاها رو بردن.عجب روزگاری شده

  2. سحر گفت:

   من موندم چطور با ی حرکت احمقانه هم خوشونو منفجر میکنند هم مردمو ….
   کاش میتونستم زودتر بفهمم انگیزشون چ بوده…؟؟؟!!!


  امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب