امدادرسانی اورژانس هوایی به بیماران در قله‌های دنا و سفید لنده

رئیس اورژانس ۱۱۵ استان از امداد رسانی بالگرد اورژانس ۱۱۵ به دو بیمار در ارتفاعات کوه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

اشتراک گذاری
04 جولای 2022
کد مطلب : 103085

؛رئیس اورژانس ۱۱۵ استان از امداد رسانی بالگرد اورژانس ۱۱۵ به دو بیمار در ارتفاعات کوه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش ۱۹ آبان ، جهانبخش وحدت نژاد رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بالگرد اورژانس هوایی استان در دو ماموریت به کمک بیماران در مناطق صعب العبور کوههای دنا و کوه سفید لنده اعزام شد.
وی در خصوص جزئیات این مأموریت‌ها افزود: در پرواز اول راس ساعت ۸ و ۲۶ دقیقه امروز ۱۲تیرماه سال جاری بالگرد اورژانس ۱۱۵ به سمت قله های کوه گل منطقه بره باد اعزام شده و پس ازتحویل گرفتن بیمار از هلال احمر و اقدامات درمانی لازم برای بیمار با درد شکمی حاد، مددجو را به بیمارستان شهید جلیل یاسوج منتقل کرد.
رئیس اورژانس استان در ادامه گفت: در ماموریت دوم،بالگرد اورژانس استان در ساعت ۱۵ و ۲۸ دقیقه به منطقه دلی مهرجان از ارتفاعات کوه سفید اعزام شده و پس از اقدامات اولیه درمانی برای بیماری با سابقه مشکلات قلبی، مددجو را به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت انتقال دادند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.