زنگ خطر وقوع حادثه متروپل در شهرداری دهدشت/مسئولان چاره اندیشی کنند

شهردار دهدشت در بازدید سرزده امام جمعه این شهر از شهرداری گفت: ساختمان شهرداری قدیمی و با یک زمین لرزه امکان تخریب وجود دارد، انتظار داریم مسئولان جایگاه مناسبی برای شهرداری در نظر بگیرند.

اشتراک گذاری
04 جولای 2022
کد مطلب : 103054

به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان به نقل از فارس ، به منظور سطح خدمات کیفی و کمی نهادها در شهرستان، پیش از ظهر امروز امام جمعه دهدشت به صورت سرزده از شهرداری این شهر بازدید کرد.

 حجت‌الاسلام وحدانی‌فر در این بازدید ضمن بازدید از همه بخش‌ها در راستای خدمت‌رسانی به مردم، خواستار تکریم ارباب‌ رجوع‌ها از شهرداری شد.

علیرضا نیکویی‌زاده شهردار دهدشت در این بازدید، حضور امام جمعه را باعث قوت قلب و امیدواری برای پیشبرد بهتر کارها عنوان و تصریح کرد: حجت‌الاسلام وحدانی‌فر امام جمعه‌ای توانمند و مطالبه‌گر و همیشه حامی ادارات شهرستان هستند، امیدواریم کمک کنند مطالبات شهرداری از ادارات را وصول کنیم.

وی مطالبات شهرداری را شامل ۱۲ میلیارد تومان از آموزش و پرورش و ۹ میلیاردتومان از دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: ساختمان شهرداری قدیمی و با یک زمین لرزه امکان تخریب وجود دارد، انتظار داریم مسئولانی جایگاه مناسبی برای شهرداری در نظر بگیرند.

امام جمعه دهدشت نیز وضعیت ساختمان شهرداری دهدشت را نامناسب عنوان و با توجه به مخاطرات این ساختمان، خواستار توجه مسئولان استانی نسبت به ایجاد یک مکان جدید برای شهرداری شد.

انتهای پیام/ ۸۲۰۱۶


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.